Pamso dzieciom – konkurs akcja prozdrowotna w łódzkich szkołach podstawowych

Pamso dzieciom – konkurs akcja prozdrowotna w łódzkich szkołach podstawowych
8.06-17.06.2011 r.

Konkurs Miasta Dzieci i Akademii Zdrowego Żywienia Pamso
"Jem zdrowe drugie śniadanie"

Portal MiastoDzieci.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Projekt Akademia Zdrowego Żywienia Pamso to inicjatywa, która ma kształtować dobre postawy
żywieniowe wśród najmłodszych i nie tylko. Równie bliskie nam są postawy proekologiczne, które staramy się "przemycać" w naszych przekazach.
W tym roku w łódzkich podstawówkach organizujemy akcję "Jem zdrowe drugie śniadanie". Na spotkaniach dzieci dowiedzą się, na czym polega zdrowe odżywianie i dostaną pudełka "Akademii Zdrowego Żywienia Pamso" – specjalnie na drugie śniadanie.

W ramach akcji ukazała się także książeczka dla dzieci i rodziców pt. "Jem zdrowe drugie śniadanie"

UWAGA! KONKURS!

Z tej okazji portal MiastoDzieci.pl, patron medialny Akademii Zdrowego Żywienia, ogłasza konkurs specjalnie dla naszych Czytelników!

Żeby wygrać jeden z 15 zestawów pudełko na drugie śniadanie+książeczka, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jakich trzech produktów nie może zabraknąć w zdrowym drugim śniadaniu dla malucha?

Na poprawne odpowiedzi, wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem (do wysyłania nagrody) czekamy pod adresem karolina@miastodzieci.pl. Co czwartek do wygrania 5 zestawów – kto pierwszy ten lepszy!

ZM Pamso SA Pabianice

Zobacz nas na Facebooku