Pakiet wigilijny w Dwóch Dolinach

Wierchomla SKI & SPA Resort, Piwniczna-Zdrój,
📅 piątek 02.12.2016 do piątek 23.12.2016
wierchomla wigilia święta bożego narodzenia

Sprawdź i rezerwuj pakiet wigilijny. Otrzymasz w nim:

• noclegi w komfortowych pokojach
  • śniadania w formie bufetu
  • uroczystą KOLACJĘ WIGILIJNĄ
  • pyszne obiadokolacje w formie bufetu, w tym Obiadokolację Regionalną inspirowaną kuchnią Czarnych Górali
  • koncert zespołu regionalnego
  • świąteczne śniadania bożonarodzeniowe 25 i 26 grudnia
  • dyskotekę z Dj-em
  • voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w hotelowym SPA
  • możliwość korzystania z hotelowego kompleksu wellness (basen kryty z brodzikiem, sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi, natrysk płaszczowy, sauna na podczerwień, siłownia)
  • codzienny karnet narciarski
  • bezpłatny Internet Wi-Fi
  • parking.

Dzieciom gwarantujemy:

• spotkanie z Mikołajem
  • igraszki i harce w KLUBIE WIERCHOŁKA pod opieką wykwalifikowanej animatorki
  • naukę pływania
  • brodzik w kompleksie wellness
  • codzienny karnet narciarski
  • kącik malucha w restauracji hotelowej.

Rezerwuj minimum 3 noce w cenie od 307 zł za dobę.

Po co tracić czas za stołem. W cenie pakietu otrzymasz dla siebie i dzieci codzienny karnet narciarski. Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna -Wierchomla znajduje się 900 m od hotelu, ale jeśli nie będziesz miał ochoty na spacer, proponujemy darmowy ski-bus, a o Twoje narty i deski zatroszczy się pracownik przechowalni.

Kilka słów o Stacji: to nowoczesny kompleks z 9 wyciągami, 11 km tras narciarskich, snowparkiem, 8-kilometrową trasą biegową. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – bezpieczne trasy dla początkujących i bardziej strome dla wytrawnych narciarzy. Wypożyczalnia sprzętu posiada w swojej ofercie narty i deski snowboardowe najlepszej jakości. Stacja współpracuje z mistrzowską szkółką narciarską – jej instruktorzy w przyjazny i bezpieczny sposób wprowadzą dzieci i dorosłych w świat białego szaleństwa. Na stoku i w jego pobliżu znajdują się liczne punkty gastronomiczne, serwujące między innymi dania kuchni regionalnej.

Piękne białe krajobrazy, zapach cynamonu i świerkowego igliwia, wspaniały świąteczny nastrój – tego mamy pod dostatkiem. Zapraszamy!

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców