My się zimy nie boimy! – warsztaty dla dzieci 5–12 lat z opiekunami

📅 niedziela 08.01.2017
Zima, St. Dąbrowski Muzeum Narodowe w Warszawie
8 STYCZNIA / NIEDZIELA

ZBIÓRKA W HOLU GŁÓWNYM / DZIECKO: BILET DO MNW 1 ZŁ, OPIEKUN: BILET WARSZTATOWY 15 ZŁ / OBECNOŚĆ OPIEKUNA OBOWIĄZKOWA / ZAPISY* (OD 27 GRUDNIA, PRZYJACIELE MNW OD 20 GRUDNIA)

Depresja dzieci i młodzieży - kurs online

16.00 Dawne miasto – oprowadzanie dla młodzieży i dorosłych po Galerii Sztuki Dawnej
Etos patrycjuszy i ich wizja plebsu pokazuje, jak okazy rzemiosła artystycznego, malarstwa i rzeźby kreowały wysoką kulturę miejską. Podczas zwiedzania Galerii Sztuki Dawnej poznamy także życie dawnego miasta, na przykładzie Wenecji, a także skarby rzemiosła artystycznego zamknięte w przestrzeniach trzech gabinetów: porcelany, szkła i kryształów górskich oraz złotnictwa.
ZBIÓRKA W HOLU GŁÓWNYM / BILET WSTĘPU DO MNW / OK. 60 MINUT