Wielka Wieś jeździ na lodzie – gminne lodowisko otwarte

Urząd Gminy Wielka Wieś
📅 wtorek 17.01.2017 do wtorek 31.01.2017
otwarcie lodowiska przy Urzędzie
W niedzielę 18 grudnia otworzono pierwsze w historii Gminy Wielka Wieś lodowisko. To pełnia sezonu, zapraszamy więc  aby odwiedzać nasze lodowisko w każdej wolnej chwili i szlifować umiejętności łyżwiarskie.

Dysponujemy 100 parami łyżew w różnych rozmiarach, kaskami oraz pingwinkami, pomagającymi najmłodszym w utrzymaniu równowagi. W okresie ferii świątecznych lodowisko będzie czynne od 11.00- 21.00, natomiast w pozostałe dni od godz. 14.00. Za pomoc w realizacji naszego przedsięwzięcia, bardzo dziękujemy firmie FTSH Boja Trans s.c ,  firmie Kruk oraz firmie AIKONLED, a także Referatowi Organizacyjnemu Gminy Wielka  Wieś. Do zobaczenia na lodzie.