Opowiedział Dzięcioł Sowie w Teatrze na Plaży

Teatr na Plaży, Aleja Franciszka Mamuszki, Sopot
📅 piątek 11.08.2017 do niedziela 13.08.2017
plakat-Opowiedział-dzięcioł-sowie-768x1099 (1)
Teatr Czwarte Miasto zaprasza na kolejną adaptację bajki Waszego ulubionego autora – Jana Brzechwy. ,,Opowiedział Dzięcioł Sowie’’ to przedstawienie, które uczy dzieci uczciwości i pokazuje, że dobro zawsze popłaca. W tej przygodzie przeniesiemy Was do malowniczego lasu, gdzie pełne uroku zwierzęta opowiedzą Wam fascynującą historię o dwóch leśnych krętaczach! Czy uda się wygrać walkę z oszustami? Zobaczcie sami! Zapraszamy na kolorową i rozśpiewaną bajkę Teatru Czwarte Miasto pt.,,Opowiedział Dzięcioł Sowie’’.

11 Sierpień 2017@11:00

13 Sierpień 2017@11:00

Klub Atelier (foyer Teatru na Plaży)

Tekst bajki: Jan Brzechwa