¡Olé! warsztaty dla dzieci o Hiszpanii

księgarnia Bona przy ul. Kanoniczej 11
📅 niedziela 10.12.2017
¡Olé! warsztaty dla dzieci o Hiszpanii

Podczas warsztatów poznamy różne ciekawostki o Hiszpanii, przedstawione w książce ¡Olé!, autorstwa Moniki Bień-Königsman z ilustracjami Marii Dek.

Pokazując fantastyczne ilustracje z książki, Ronda Bautista, hiszpańska artystka mieszkająca w Krakowie, opowie nam o hiszpańskich tradycjach, miastach, krajobrazach i kulturze.

W drugiej części warsztatów skupimy się na jednej z ciekawych postaci przedstawionej w książce: o Antonim Gaudim. Dzieci będą mogły poznać dzieła tego wielkiego architekta, a także same stworzyć własne makiety miast inspirowane jego twórczością. Zapraszamy serdecznie!

Wydarzenie jest częścią projektu Poznaj Swoją Księgarnię, organizowanego przez Stowarzyszenie Miłośników Książek, Historii i Krakowa „Otwarta Książka” współfinansowanego ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

26 listopada, godz. 12-13.30

Miejsce: Bona – książka i kawa (Kanonicza 11 w Krakowie)

Czy i jak motywować dzieci

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/305090596645426/