Od źródeł do ujścia – gra plenerowa dla dzieci

Bulwar Wołyński
📅 sobota 17.06.2017
Chodźże nad Wisłę

Tym razem nie musisz wyjeżdżać z Krakowa, by odwiedzić nadwiślańskie miasta, to one przyjadą do Ciebie! Zapraszamy dzieci z rodzicami na ekscytującą wycieczkę przez Polskę szlakiem Królowej Polskich Rzek. A co Was czeka?

U źródeł zaczerpniecie kropli wiedzy o zasadach gry, odwiedzicie znane nadwiślańskie miasta, by u ujścia rzeki stać się „wiślanym omnibusem”!

Czekamy na wszystkich śmiałków!

Idealna przygoda dla całej rodziny z zadaniami i nagrodami, więc… Chodźże nad Wisłę i spłyń całą w 1 dzień!

Gra dla dzieci realizowana jest w ramach większego projektu pn. „Chodźże nad Wisłę” uświetniającego obchody Roku Rzeki Wisły 2017 oraz Dni Krakowa.

„Od źródeł do ujścia” – gra plenerowa dla dzieci

17 czerwca 2017, godz 11- 15.00

bulwar Wołyński obok barki „Marta”

Organizator:

Krakowska Fundacja
Żeglarstwa Sportu i Turystyki „Hals”
31-113 Kraków, ul. Straszewskiego 27
www.hals.krakow.pl