Nowy rok w Magencie

📅 niedziela 23.09.2012
Nowy rok w Magencie

ZAJĘCIA Z RYSUNKU, MALARSTWA DLA DZIECI od 8 +

Jeżeli Twoje dziecko skończyło już 8 lat i widzisz je bez przerwy z kartką papieru, ołówkiem lub pędzlem-
to koniecznie musi do nas dołączyć.
Dzieci zapoznają się z naszymi "kolegami po fachu" : Cezannem, Rembrandtem, Matissem, Warholem i wieloma innymi.
Nauczymy się przyglądać się światu z ich perspektywy.
Skomplikowane bryły, perspektywy a także zjawiska świateł i cieni nie będą problemem.
Doświadczeni pedagodzy, absolwenci Akademii Sztuk Pięknych nauczą magii kreski i barw, różdżką stanie się pędzel i ołówek.
A w nadchodzących jesienno – zimowych widokach zza okna odnajdziemy tęczę barw.
Kredki olejne, suche pastele,węgiel, sepia, kartony, postawowe farby olejne, arylowe, akwarelowe, tektury będą na waszych małych artystów czekać już od 15 września, na półkach naszej pracowni.

Poniedziałki – 17.15 – 19.15
(pierwsze zajęcia 17 września 2012r.)
Sobota – 11.30 – 13.30
(pierwsze zajęcia 15 września 2012r.)

Karnet na zajęcia 1x w tygodniu – 140 zł (4 spotkania)
Karnet na zajęcia 2 x w tygodniu – 215 zł ( 8 spotkań)
Karnet semestralny na soboty – 690 zł (20 spotkań)
Karnet semestralny na poniedziałki – 620 zł (18 spotkań)
Wejście jednorazowe 40 zł
Karnet na 4 lub 8 wejść jest ważny 30 dni od daty zakupu

Zapisy: magentapracownia@gmail.com | tel. +48 605 990 930

ZAJĘCIA PLASTYCZNE DLA DZIECI od 3 +
Warsztaty I Zajęcia kreatywne
Na warsztatach mali twórcy w niewielkim gronie uczą się rozwijać własną kreatywność.
Próbują swoich sił jako architekci, projektanci, konstruktorzy, urbaniści, stają się małymi artystami, poetami, inżynierami.
Mają szansę w zabawny i prosty sposób poznawać tajniki sztuki.
Uważamy, że twórcza postawa budowana u małego człowieka od samego początku przyda się w każdej dziedzinie jego przyszłego życia.
Co tydzień spotykamy się konstruując, rzeźbiąc, projektując i oczywiście świetnie się bawiąc. Na każdych zajęciach powstają inne, wyjątkowe prace, które mali twórcy mogą zabrać ze sobą do domu. Zależy nam na rozwijajniu wyobraźni przestrzennej, wprowadzaniu dzieci w świat designu i sztuki użytkowej, uczenia kompozycji, pobudzajniu do kreatywnego wykorzystania rozmaitych materiałów oraz doskonaleniu zdolności manualnych.
Zajęcia pomagają w kształtowaniu cierpliwości i koncentracji uwagi, wspierają poczucie własnej wartości poprzez tworzenie własnręcznie wykonanych prac.

Środy – 16.30 – 18.00 – dla dzieci 5+ (pierwsze zajęcia 12 września 2012r.)
Soboty – 10.15- 11.30 – dla dzieci 3+ (pierwsze zajęcia 15 września 2012r.)

Karnet zajęcia 1x w tygodniu – 110 zł (4 spotkania)
Karnet zajęcia 2x w tygodniu – 195 zł (8 spotkań)
Karnet semestralny na soboty – 540 zł (20 spotkań)
Karnet semestralny na środy – 560 zł (21 spotkań )