Nowa Huta Etno Week – bezpłatne warsztaty dla dzieci

📅 piątek 08.09.2017 do piątek 22.09.2017
Wstęp bezpłatny
Nowa Huta Etno Week

Nowa Huta ETNO Week to wydarzenie promujące muzykę etniczną i kulturę ludową. W programie znalazły się m.in. warsztaty taneczne, plastyczne, muzyczne, folkloru słownego, bębniarskie, etnobity, animacji filmowej, etno jam session i potańcówka. Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

PROGRAM BEZPŁATNYCH WARSZTATÓW RODZINNYCH I WARSZTATÓW DLA DZIECI / Nowa Huta ETNO Week

1/ Animacja filmowa dla dzieci – cykl spotkań
8 (pt), 13 (śr), 20 (śr) września, g. 17.00-20.00
Podczas warsztatów spróbujemy wspólnie zrealizować krótki film animowany, od pomysłu, poprzez scenografię, postaci filmowe i wspólnie stworzymy swoją autorską animację inspirowaną folklorem muzycznym.
prowadzenie Marta i Cezary Skroccy

2/ warsztaty plastyczne wykorzystujące motywy ludowe z terenu Krakowa i Małopolski
18 września, poniedziałek, g. 17.00-18.00
prowadzenie Ernest Ogórek

3/ taniec w kręgu z różnych części świata
21 września, czwartek, g. 17.00-18.00
Prowadzenie Iwona Michnik

4/ RODZINNE WARSZTATY folkloru słownego, czyli piosenki, które od zawsze towarzyszą dorastaniu dzieci.
12 września, wtorek, g. 9.30-10.30 – kołysanki
19 września, wtorek, g. 12.30-13.30 – piosenki do zabawy
prowadzenie Irina Utienkowa-Szałapak

8-22 IX 2017