Nauka i Technika – tajniki mechanizmów

ul. Armii Krajowej 12/U3
📅 poniedziałek 08.05.2017
Nauka i Technika - fascynujące mechanizmy
Mechanizmy otaczają nas z każdej strony. Warto poznać je wszystkie. Przekładnia pasowa i zębata nie są już tajemnicą dla naszych uczestników, ale to jeszcze nie wszytko co świat techniki ma im do zaoferowania. Dołącz do nas i zapoznaj się z tajnikami techniki i innymi fascynującymi mechanizmami.

Zapraszamy na zajęcia już 08.05 (pon.), godz. 16.30-17.15.
Zapisy do grupy nadal trwają, nie zwlekaj – dołącz już dziś.

Nauka i Technika

To nowatorskie warsztaty dla maluchów wprowadzające je w świat nauk ścisłych. Przy użyciu zestawów edukacyjnych LEGO najmłodsi m. in. uczą się konstruować maszyny, wkręcać śrubki i łączyć ze sobą zębatki. Poznają także, czym jest ekologia, co to znaczy chronić środowisko i co to są alternatywne źródła energii. Zajęcia kształtują zdolność logicznego myślenia, poszerzają wiedzę najmłodszych dotyczącą zjawisk występujących na świecie i zachęcają do zainteresowania się naukowymi i technicznymi zagadkami.

Czy i jak motywować dzieci

Spotkania odbywają się raz w tygodniu. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 3-5 lat.

Cena:
Pojedyncze wejście na zajęcia: 35 zł
Karnet na 4 spotkania: 100 zł (ważny 5 tygodni przy zgłoszeniu nieobecności dzień wcześniej)
Karnet na 8 spotkań: 190 zł (ważny 10 tygodni przy zgłoszeniu nieobecności dzień wcześniej)
Karnet na 16 spotkań: 360 zł (ważny 20 tygodni przy zgłoszeniu nieobecności dzień wcześniej)

ul. Armii Krajowej 12/u3, 30-150 Kraków
ul. Tadeusza Szafrana 5/u1, 31-363 Kraków

+48 663 890 511 (ul. Armii Krajowej 12/u3), +48 795 800 998 (ul. Szafrana 5/u1)
warsztaty@robotowo.pl