Nauka gry na pianinie, gitarze i skrzypcach oraz indywidualne lekcje śpiewu

Warszawa Wola, ul. Obozowa 82A
📅 środa 07.09.2016 do czwartek 29.09.2016
muzyka_w_nutka_cafe nauka warsztaty szkoła muzyczna
Zapraszamy dzieci od 4 roku życia młodzież i dorosłych na lekcje gry na instrumentach klawiszowych (pianinie, fortepianie, keyboardzie), gitarze oraz skrzypcach. Zajęcia indywidualne odbywają się w systemie lekcji 15- lub 30-minutowych 1 raz bądź 2 razy w tygodniu – w zależności od predyspozycji ucznia. Lekcje śpiewu odbywają się raz w tygodniu i trwają 30 minut.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację – lekcję próbną.
Obowiązuje rezerwacja miejsc: tel. 606 607 826 lub e-mail: damian@nutkacafe.pl.

Koszt zajęć: 140 zł za 4 spotkania 15 minutowe lub 280 zł za 4 spotkania 30 minutowe.

Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych pedagogów. Lekcje dostosowane są do wieku i zdolności ucznia, na zajęciach możliwa jest obecność rodziców. Mały uczeń – poza wydobywaniem dźwięku z instrumentu – uczy się czytania nut, rozpoznawania wartości rytmicznych, poznaje podstawowe zagadnienia z teorii muzyki. Przyswaja proste utwory. Na koniec semestrów pojawia się przed publicznością na pierwszych koncertach.

Lekcje odbywają się na Woli w kawiarni Nutka Café w Klubie Edukacji Muzycznej, Warszawa, ul. Obozowa 82A, tel. 606 607 826.

Szczegóły na stronie: http://doremifa.strefa.pl/wydarzenia.html