Nakręć się na film i stwórz swoją własną bajkę! Warsztaty animacji

📅 sobota 21.05.2016
Warsztaty animacji w Krakowie
21 maja w godzinach od 11:00 do 18:00 Centrum Handlowe Czyżyny stanie się wielkim centrum produkcji filmowej, w którym ulubieni bohaterowie kreskówek będą musieli zmierzyć się z wyzwaniami, jakie przygotują dla nich mali reżyserzy.

„Przygoda z animacją” to okazja dla małych fanów kina do wzięcia udziału w warsztatach, w czasie których będą mogli poznać tajniki tworzenia scenografii i animacji oraz wspólnie z doświadczonymi animatorami przygotować filmowe postaci. W godzinach od 16:00 do 18:00 odbędą się natomiast warsztaty z dubbingu i udźwiękowienia filmu.

„Przygoda z animacją” to wyjątkowe wydarzenie, które sprawi, że każdy pasjonat bajek, będzie mógł wcielić się w rolę filmowca i przygotować swój własny film animowany, który z pewnością będzie ogromną pamiątką i obowiązkowym repertuarem do oglądania w rodzinnym gronie!

Zapisy na warsztaty odbędą się 21 maja o godz. 11:00.

Szczegóły na www.centrum-czyzyny.pl

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!