Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na premierę spektaklu!

Data wydarzenia: środa 22.06.2011

Zapraszamy do Młodzieżowego Domu Kultury w Zgierzu w dniu 22.06.2011r. na premierę przedstawienia dla dzieci pt. “Przygody Piotrusia”. Spektakl jest uwspółcześnioną adaptacją “Piotrusia Pana”. Ukazuje świat dziecięcych wrażliwości.

22.06.11
godz. 17.00

Zapraszamy do Młodzieżowego Domu Kultury w Zgierzu, ul. Długa 42 w dniu 22.06.2011r. o godz. 17.00 na premierę przedstawienia dla dzieci "Przygody Piotrusia".

scenariusz i scenografia  –  Elżbieta Gorzka – Kmieć,
muzyka  –  Grzegorz Niszczak,
występują – Gabrysia Gabara, Oliwia Filipek, Zuzia Antczak, Majka Wojteczek, Ola Drążczyk, Zuzia Karolak, Julka Socha, Andrzej Brzeziński, Piotrek Garbacik, Konrad Piątkowski.

Spektakl jest uwspółcześnioną adaptacją "Piotrusia Pana". Ukazuje świat dziecięcych wrażliwości.
 
Serdecznie zapraszamy!

www.mdk.miasto.zgierz.pl

Zapisz się na newsletter !


Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu

Oferta zajęć:Dziecięca grupa teatralna "Maniek" Dziecięca grupa teatralna "Maniek" istnieje od września 2004 r. Do listopada 2006 r. funkcjonowała pod nazwą "Klap - Ciap". Zajęcia dziecięcej grupy teatralnej to żywiołowa zabawa, pełna improwizacji i spontanicznej radości. …

Więcej

Adres:

ul. Długa 42
95-100 Zgierz


Kontakt:

42 719 08 52
mdkzgierz@o2.pl
http://mdkzgierz.pl
facebook

sobota
11.06
2016
Wydarzenia |

Zgierska drużyna rycerska zaprasza

Dobra wiadomość dla rycerzy, giermków i dam dworu ze Zgierza i okolic! W Młodzieżowym Domu Kultury w Zgierzu działa młodzieżowa drużyna rycerska. Zapraszamy wszystkich, którym w sercu grają opowieści o walecznych rycerzach, uwięzionych w zamkach księżniczkach, smokach ziejących ogniem i dalekich wyprawach zdobywczych.

Więcej
sobota
11.07
2015
Wydarzenia |

Wakacje z MDK w Zgierzu

MDK w Zgierzu zaprasza dzieci i młodzież na otwarte warsztaty wakacyjne. Możecie wziąć udział w warsztatach plastycznych, fotograficznych, wokalnych, obejrzeć pokaz walk rycerskich i występ teatru kukiełkowego. Zaczynamy 1 lipca.

Więcej
sobota
11.07
2015
Wydarzenia |

MDK w Zgierzu zaprasza!

Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu serdecznie zaprasza wszystkich na pokazy: żonglerskie i kuglarskie, walk rycerskich oraz tańca z ogniem. Spotykamy się już 11 lipca. Wstęp wolny.

Więcej
sobota
04.07
2015
Wydarzenia |

Wakacyjny plener z Fotografią w Naturze –

Pracownia Fotografii MDK serdecznie zaprasza na sobotni, wakacyjny plener z Fotografią w Naturze. Tym razem udamy się do stadniny różnorodnych koni i będziemy mogli popracować z dużymi i mniejszymi zwierzakami. Uczestnicy pleneru proszeni są o wcześniejsze zapisanie się na warsztat, ze względu na zorganizowanie transportu.

Więcej
poniedziałek
15.06
2015
Wydarzenia |

Djembe w Zgierzu

Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu zaprasza młodzież i dorosłych do wspólnego grania na bębnach djembe i nie tylko!
Przyjdź, poczuj i znajdź swój rytm! W każdy poniedziałek. Wstęp wolny!

Więcej
piątek
13.02
2015
Wydarzenia |

Dziecięce warsztaty teatralne

Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu serdecznie zaprasza dzieci na warsztaty teatralne. Poprowadzi je Elżbieta Gorzka Kmieć. W ramach warsztatów dzieci będą pracować nad kreatywnością, spontanicznością i ekspresją sceniczną. Wstęp wolny!

Więcej
wtorek
10.02
2015
Wydarzenia |

Pidżama Party w Zgierzu

Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu w ramach karnawału serdecznie zaprasza najmłodszych na Pidżama Party! W programie m.in. konkursy, wata cukrowa oraz impreza koszyczkowa. Gwarantujemy wspaniałą zabawę. Wstęp wolny!

Więcej
pon-pt
09.02-13.02
2015
Wydarzenia |

Ferie w MDK w Zgierzu

Szukasz sposobu na spędzenie ferii zimowych? Przyjdź do MDK w Zgierzu! W tym czasie MDK proponuje dzieciom i młodzieży otwarte zajęcia –
plastyczne, muzyczne, wokalne,teatralne, fotograficzne, dziennikarskie… Zapraszamy!

Więcej
pt-sob
28.11-29.11
2014
Wydarzenia |

Ogólnopolski Festiwal Wokalno-Plastyczny Młodych Bajanie

Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu oraz Stowarzyszenie Kameleon zapraszają na finał Ogólnopolskiego Festiwalu Wokalno-Plastycznego “Młodych Bajanie”. Festiwal składa się z dwóch konkursów: plastycznego i wokalnego. Przesłuchania festiwalowe odbędą się 28 listopada. Dzień później wszyscy młodzi artyści wezmą udział w warsztatach wokalnych, a najlepsi zaprezentują się podczas koncertu laureatów festiwalu.

Więcej
sobota
27.09
2014
Wydarzenia |

Święto Latawca w Zgierzu

Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu organizuje Konkurs “Święto Latawca”, który odbędzie się w dn. 27 września 2014 r. Święto Latawca cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Co roku bierze w niej udział kilkudziesięciu miłośników napędzanych wiatrem konstrukcji.

Więcej
niedziela
06.07
2014
Wydarzenia |

Relacja z rowerowej soboty – Family Cup 2014 w Kolarstwie Górskim

W sobotę 14 czerwca 2014 r. na terenie Ośrodka Sportowo – Wypoczynkowego Malinka w Zgierzu odbyły się kolejne pod patronatem Miasta Dzieci Amatorskie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Kolarstwie Górskim Family Cup 2014. W zawodach wzięło udział 96 dzielnych uczestników, z których najmłodszy kolarz miał zaledwie 5 lat. Zwycięzców czeka ogólnopolski finał, który już 30 sierpnia w Kielcach.

Więcej