Mikołajki w świecie Minecraft – II edycja MyCraft ARENA – rozdajemy karty VIP

📅 wtorek 06.12.2016
bezpłatny
minecraft mikołaj mikołajki
W tej mikołajkowej edycji przygotowaliśmy dla Was cztery strefy rozrywki wykorzystujące świat Minecraft, gdzie będziecie mogli zmierzyć się m.in. w rozgrywkach turniejowych, obejrzeć prezentację najnowszych mini gier oraz wziąć udział w konkursach tematycznych, quizach i warsztatach edukacyjnych.

Dla czytelników Miastodzieci.pl mamy aż 50 pakietów VIP o wartości 20 zł – dostęp do bezpiecznych
serwerów. Wykorzystując ten pakiet uzyskacie większe możliwości wykorzystania potencjału Minecraft. Aby otrzymać pakiet zapraszamy do przesłania maila, w tytule prosimy wpisać VIP, w treści imię i nazwisko dziecka, które ma odebrać pakiet podczas imprezy. Maile prosimy przesyłać na adres wydarzenia@miastodzieci.pl Decyduje kolejność zgłoszeń.

Najmłodsi uczestnicy będą mogli odwiedzić strefę plastyczną, gdzie własnoręcznie stworzą przedmioty i narzędzia znane ze świata Minecraft. Wydarzenie będzie także okazją do poznania historii gry, jej zasad, a przede wszystkim walorów edukacyjnych. Zwycięzcy rozgrywek turniejowych zostaną uhonorowani nagrodami i upominkami. Wszystkich wspierać będzie grupa animatorów MyCraft.

To jedyne w Polsce wydarzenie dla fanów Minecraft, zainicjowane i przygotowane przez spółkę Macro Games S.A., właściciela portalu

Mycraft.pl

Zapraszamy wszystkich na mikołajkowe spotkanie w niezwykłym świecie Minecrafta!

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zarejestruj się już dziś i weź udział w losowaniu upominków dla
zarejestrowanych uczestników wydarzenia!

Zapraszamy do śledzenia naszej strony www.mycraft.pl i profilu na
Facebook https://www.facebook.com/MyCraftPL/?fref=ts