Mikołajki – Szelmostwa Lisa Witalisa

Miasto Aniołów, ul. Chmielna 26, Gdańsk
📅 niedziela 03.12.2017
Mikołajki w Gdańsku - grudzień 2017

Drodzy opiekunowie, Miasto Aniołów to jedyne na mapie Trójmiasta miejsce tak pozytywnie nakierowane na tzw. „młodszą młodzież”, gdzie co tydzień odbywają się spektakle teatralne i nie brakuje też imprezek edukacyjnych dla Waszych pociech.

W ten jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny dzień w roku z dalekiej Laponii przybywa Święty Mikołaj, co prawda trzy dni wcześniej ale ten starszy Pan ma tyle miejsc do odwiedzenia i tyle prezentów do rozdania, że z dużą dozą prawdopodobieństwa przechodzącą w pewność  nie mógłby tego zrobić w dzień swoich imienin czyli szóstego grudnia. U nas zjawia się w niedzielne południe 03.12.2017. roku.

Zabawę rozpoczynamy (12:30) przedstawieniem grupy teatralnej DUET przybywającej do nas z Krakowa pt. „ Szelmostwa Lisa Witalisa” .

Mikołaj jak każda ”poważna firma” ma swojego pomocnika, który to po przedstawieniu rozpoczyna zabawę z Waszymi, naszymi maluchami. W trakcie konkursów i zabaw tanecznych  pojawia się „szef” czyli Mikołaj, który po bajecznej zabawie przechodzi do rozdawania prezentów.

Koszt zabawy z prezentem dla dziecka to tylko 69.00 PLN
Opiekun(ka), (dziecko nie może być samo) 15.00 PLN

W cenę wliczono : prezent dla dziecka, poczęstunek dla wszystkich (soki, kawa, herbata oraz ciasto i owoce bez limitu).

Serdecznie zapraszamy, ilość miejsc ograniczona, pospieszcie się z rezerwacjami, bo jak zabranie miejscówek na ten wyjątkowy dzień to „nie zniesiemy” smutnych minek Waszych maluszków.

Rezerwacje oraz dogłębne informacje pod numerem 504 025 222,
piszcie też e-maile z rezerwacjami i zapytaniami info@miastoaniolow.com.pl