Miejski Klub im. Jana Kiepury w Sosnowcu

📅 piątek 19.04.2024

Podsumowanie sezonu 2009/2010

Wraz z zakończeniem kolejnego sezonu tanecznego naszego klubu, warto podsumować działalność i sukcesy naszych tancerzy. Pary ze S.S.T.T. Kiepura Sosnowiec brały udział w 63 turniejach tańca towarzyskiego w kraju i za granicą, na których zajmowały wielokrotnie czołowe miejsca:

Miejsce I zajmowały aż 40 razy
Miejsce II zajmowały 34 razy
Miejsce III zajmowały 26 razy

Na Mistrzostwach i Pucharze Okręgu 2010 pary nasze aż 7 razy stawały na podium, w tym Puchar Okręgu Śląskiego pary zdobyły w 4 kategoriach: 14 – 15 lat E, pow. 15 lat D, pow. 15 lat C, 8 – 9 lat E

Wyższe klasy taneczne w tym sezonie zdobyło 12 par, w tym jedna o dwie klasy wyżej.

Wyniki i rozwój par świadczy o tym, iż Studia Tańca Kiepura Sosnowiec z każdym rokiem staje się coraz mocniejszym klubem na Śląsku i w Zagłębiu.