Międzykulturowa Wielkanoc-poznajemy tradycje i lukrujemy ciastka

Staromiejski Dom Kultury, rynek Starego Miasta, Warszawa,
📅 niedziela 09.04.2017
Wielokulturowa Wielkanoc

Serdecznie zapraszamy i dorosłych i dzieci – to będzie na pewno bardzo słodki wstęp do wspólnego przygotowania tegorocznych świąt we własnych domach .Zachęcamy także do przyniesienia własnych ciasteczek do dekoracji i smakołyków na biesiadę.
Ilość miejsc ograniczona.

Wydarzenie jest obecne na Facebook: https://www.facebook.com/events/1798565120460788/