Miasteczko zmysłów w Starym Browarze! Weekend zabaw i atrakcji dla dzieci i rodziców

Atrium 0 i Słodownia +1, Stary Browar
📅 sobota 25.02.2017 do niedziela 26.02.2017
wolny
„Miasteczko Zmysłów” i „Superniania” w Starym Browarze
Bawi, uczy i integruje rodziny!

„Miasteczko Zmysłów” i „Superniania” już 25 i 26 lutego w Starym Browarze.
Interaktywne eksponaty i kreatywne warsztaty dla dzieci oraz spotkania z „Supernianią” Dorotą Zawadzką dla rodziców, już w weekend 25 i 26 lutego w Starym Browarze. Całodniowe, bezpłatne atrakcje w ramach „Miasteczka zmysłów” to wydarzenie dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat i rodziców. Ich organizatorem są portal Babyonline.pl i magazyn „Mamo To Ja”.

Zabawa i nauka

Przez cały weekend na uczestników czeka ponad 20 interaktywnych obiektów, które będą intrygować, bawić i uczyć nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Będą to m.in. złudzenia optyczne oraz eksponaty pokazujące prawa natury i ciekawostki fizyczne.
Dla najmłodszych dzieci przygotowano kącik zabaw plastycznych, manualnych, ruchowych i tanecznych. Maluchy będą mogły pobawić się klockami sensorycznymi, wskoczyć do basenu wypełnionego kulkami, pobawić się piaskiem księżycowym, który doskonale rozwija zmysł dotyku i pobudza wyobraźnię. Dzieci będą mogły potańczyć, poskakać, zagrać na instrumentach, pobawić się kolorami, kształtami i fakturami.

Atrium 0, sobota-niedziela, 25-26 lutego, godz. 10:00-20:00, wstęp wolny, bez zapisów

Warsztaty z Dorotą Zawadzką dla rodziców

Czy i jak motywować dzieci

Dorośli będą mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez Dorotę Zawadzką, autorytet w dziedzinie wychowania i rozwoju dzieci, znaną m.in. z programu „Superniania”. Rodzice dowiedzą się w jaki sposób odkrywać talenty u swoich dzieci, w co warto się z nimi bawić i dlaczego należy angażować w zabawę jak najwięcej zmysłów.

Słodownia +1, sobota 25 lutego, godz. 11:00 i 14:00, niedziela 26 lutego, godz. 11:00.
Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność przyjścia.

Organizatorem akcji „ Miasteczko Zmysłów” jest portal Babyonline.pl, Magazyn Mamo To Ja, a jej Partnerem jest Kinder Niespodzianka. Przez cały czas trwania akcji najmłodsi będą mogli spotkać gigantyczną maskotkę, Pana Kinderino, który przygotował liczne niespodzianki. Honorowym patronatem wydarzenie objął Rzecznik Praw Dziecka. Szczegółowy plan oraz wszelkie informacje o wydarzeniu można znaleźć na stronie www.miasteczkozmyslow.pl

fot. J. Wittchen