Miasteczko drogowe dla najmłodszych – spotkanie w Klubie Jedność

Klub Jedność, ul. Drożyska 3c
📅 wtorek 07.03.2017
MIASTECZKO DROGOWE
Klub Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza na zajęcia edukacyjne dla młodszych dzieci, związane z bezpieczeństwem w domu, w przedszkolu i na podwórku.

Na początku każdych zajęć uczestnicy poznają charakterystyczne elementy umundurowania Straży Miejskiej. Następnie, wykorzystując zestaw edukacyjny Autochodzik, cieszący się ogromną popularnością wśród dzieci, funkcjonariusze będą uczyć najmłodszych prawidłowych zachowań na drodze.  Dzieci nauczą się podstawowych przepisów w zakresie dotyczącym pieszych i rowerzystów, poznają również znaki drogowe, dowiedzą się także co to są pojazdy uprzywilejowane.

Wstęp wolny!

7.03. GODZ. 17.00, MIASTECZKO DROGOWE DLA NAJMŁODSZYCH

Klub Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Drożyska 3c)