Metody i formy pracy z uczniem niepełnosprawnym w klasie integracyjnej

Data wydarzenia: czwartek 28.04.2011

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 34 oraz Centrum Nauki EXPERYMENT zapraszają na XII Konferencję “Metody i formy pracy z uczniem niepełnosprawnym w klasie integracyjnej” pod patronatem honorowym Wiceprezydenta Miasta Gdyni Ewy Łowkiel i Pomorskiego Kuratora Oświaty Zdzisława Szudrowicza.

Konferencja odbędzie się 28 kwietnia 2011 r. w Sali Morskiej Pomorskiego Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni. 
Szczegóły na temat programu oraz rejestracji uczestników na www.sp34.eduforum.pl oraz www.experyment.gdynia.pl


Centrum Nauki Experyment w Gdyni

Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni to interaktywna wystawa, której główną ideą jest nauczanie poprzez zabawę. To miejsce, które wyzwala kreatywność, pobudza ciekawość świata i głód wiedzy - nie tylko u …

Więcej

Adres:

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny
Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 GdyniaKontakt:

58 500 49 94
biuro@experyment.gdynia.pl
http://www.experyment.gdynia.pl

czw-czw
13.07-20.07
2017
Wydarzenia |

Wakacje z Experymentem – zapraszamy po bezpłatne zaproszenia

Mamy dla Was dwie bezpłatne wejściówki (każda ważna dla 4 osób) do CN EXPERYMENT. Można z nich skorzystać w dowolnym dniu wakacji – jeśli chcielibyście je zdobyć, zapraszamy do przesłania maila na adres wydarzenia@miastodzieci.pl , w tytule maila wpisując Experyment, w treści imię i nazwisko.   OD WTORKU DO PIĄTKU, PRZEZ CAŁY LIPIEC I SIERPIEŃ […]

Więcej
sob-nie
15.07-16.07
2017
Wydarzenia |

Wakacyjna przygoda w Experymencie!

Wakacje ruszyły pełną parą a wraz z nimi wiele atrakcji, które Centrum Nauki Experyment przygotowało dla najmłodszych jak i nieco starszych.

Więcej
sob-nie
01.07-02.07
2017
Wydarzenia |

Bezpieczny weekend nad wodą

Udane wakacje to bezpieczne wakacje. Poprzez gry i zabawy zręcznościowe oraz w trakcie nauki udzielania pierwszej pomocy, pokażemy Wam, razem z ratownikami z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą oraz jak reagować w sytuacjach zagrożenia.

Więcej
śr-czw
28.06-31.08
2017
Wydarzenia |

Wakacje z Experymentem – Lato w mieście 2017

Spotkanie z ratownikami z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, warsztaty weekendowe, strefa relaksu z grami planszowymi i mnóstwo atrakcji również w ciągu tygodnia – Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni zaprasza na ekscytujące wakacje, których tematem przewodnim będzie PRZYGODA!

Więcej
sob-nie
24.06-25.06
2017
Wydarzenia |

Przepis na długowieczność

Po majowym wydarzeniu w Gdynia InfoBox, tym razem zapraszamy Was na wystawę do EXPERYMENTU (24-25 czerwca), gdzie w ramach projektu ERC = SCIENCE²  będziemy kontynuować temat długowieczności.

Więcej
sobota
24.06
2017
Wydarzenia |

Experyment na Cudawiankach

W sobotę, 24 czerwca po raz 10. odbędą się Cudawianki, którymi Gdynia oficjalnie rozpoczyna sezon letni. W bogatym programie wydarzenia, poza koncertami, znalazły się liczne atrakcje dodatkowe. Nie zabraknie też Centrum Nauki EXPERYMENT.

Więcej