Media Rodzina na Warszawskich Targach Książki

Data wydarzenia: piątek 19.05.2017 do sobota 20.05.2017

Już w czwartek w Warszawie rozpocznie się wielkie święto książki! W dniach 18-21 maja podczas Warszawskich Targów Książki Stadion Narodowy zamieni się w miejsce pełne miłośników słowa pisanego. Również Wydawnictwo Media Rodzina przygotowało wiele atrakcji dla Czytelników.

Na stoisku 15H jak zwykle moc nowości, specjalny jubileuszowy rabat oraz spotkania z naszymi znakomitymi Autorami.

Najmłodsi czytelnicy na pewno ucieszą się na wieść, że na targach będzie można poznać nowe przygody ulubieńców ze znanych serii: Wesoły Ryjek pozna uroki lata, Ciocia Jadzia zostanie sołtyską na wsi, Sam i Julia wybiorą się do lunaparku, a Kicia Kocia i Nunuś – na spacer.

Nieco starszych zainteresuje z pewnością Daleka droga do wody – niezwykła opowieść z Sudanu o dwójce bohaterów, którzy nawet w niezwykle trudnej sytuacji potrafili odnaleźć w sobie nadzieję.  Młodzieży proponujemy również Życie na podglądzie – błyskotliwą, przewrotnie zabawną opowieść o mężczyźnie, który dowiadując się, że ma raka, postanawia… sprzedać swoje życie na e-bayu. Tylko co się stanie, gdy aukcją zainteresuje się producent telewizyjnego reality show?

Wszystkich fanów twórczości Kerstin Gier i trylogii Silver ucieszy Czerwień rubinu – pierwszy tom Trylogii Czasu. Kolejne odsłony już we wrześniu!

Również smakosze Gorzkiej Czekolady nie będą zawiedzeni. W lesie, nowa powieść Nele Neuhaus na pewno zadowoli wszystkich fanów kryminalnych historii. Komisarze Olivier von Bodenstein i Pia Sander tym razem zmierzą się ze sprawą, która niebezpiecznie splecie się z wydarzeniami sprzed lat i traumą z dzieciństwa Oliviera. A wszystko to na tle malowniczego i bardzo mrocznego lasu…

Targi oczywiście nie mogłyby się odbyć bez spotkań z naszymi niezrównanymi Autorami. Zapraszamy na spotkania w piątek i sobotę:

piątek 19 maja:

14.00 Roksana Jędrzejewska-Wróbel i Agnieszka Żelewska

W piątek o godzinie 14.00 zapraszamy również na warsztaty z Wojciechem Widłakiem (sala dla dzieci – Galeria /poziom -1/)

sobota 20 maja:

11.00 Aleksandra Kucharska-Cybuch

12.00 Eliza Piotrowska

13.00 Wojciech Widłak i Agnieszka Żelewska

14.00 Wojciech Widłak i Elżbieta Wasiuczyńska

15.00 Barbara Kosmowska

16.00 Józef Wilkoń

Do zobaczenia!

Zapisz się na newsletter !


Wydawnictwo Media Rodzina

WYDAWNICTWO MEDIA RODZINA jest wydawcą książek dla dzieci, młodzieży, tytułów psychologicznych, poradników dla rodziców oraz audiobooków i innych. Do tej pory wydawnictwo Media Rodzina opublikowało ponad pięćset tytułóPośród oferty wydawniczej wyróżniają się: bestsellerowa seria poradników …

Więcej

Adres:

ul. Pasieka 24
61-657 Poznań


Kontakt:

(61) 827 08 60, 827 08 50
Mediarodzina@mediarodzina.pl
http://www.mediarodzina.pl
facebook

czw-pt
08.06-23.06
2017
Wydarzenia |

Ciocia Jadzia na wsi, nowy tytuł w serii

To już szósta książka w serii o cioci Jadzi i jej bratanicy. Kto miał okazję poznać ciocię Jadzię, ten wie, że z nią nie można się nudzić! Tym razem jej mała bratanica odwiedzi ciocię i wujka Zenka w ich domu na wsi.

Więcej
niedziela
11.06
2017
Wydarzenia |

Urodziny Media Rodziny, program atrakcji

Wydawnictwo Media Rodzina zaprasza wszystkie dzieci na swoje 25. urodziny! Poznańskie wydawnictwo będzie świętować wraz z Czytelnikami w niedzielę 11 czerwca w godz. 11-17 na Scenie Wspólnej (ul. Brandstaettera 1).

Więcej
pt-sob
19.05-20.05
2017
Wydarzenia |

Media Rodzina na Warszawskich Targach Książki

Już w czwartek w Warszawie rozpocznie się wielkie święto książki! W dniach 18-21 maja podczas Warszawskich Targów Książki Stadion Narodowy zamieni się w miejsce pełne miłośników słowa pisanego. Również Wydawnictwo Media Rodzina przygotowało wiele atrakcji dla Czytelników.

Więcej
sob-nie
08.04-09.04
2017
Wydarzenia |

Media Rodzina na Targach Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka

W najbliższy weekend (8-9 kwietnia) w Warszawie odbędą się I Targi Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do Placu Unii City Shopping (ul. Puławska 2) od godziny 11.00 do 19.00. Na miejscu czytelnicy literatury dziecięcej będą mieli szansę odwiedzić stoisko wydawnictwa, a także uwiecznić swój pobyt na pamiątkowej fotografii z ulicy Pokątnej!

Więcej
pt-nie
24.03-26.03
2017
Wydarzenia |

Media Rodzina na targach książki

Jak co roku wiosenny sezon targowy rozpoczyna się od targów Książka dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców w Poznaniu, które tym razem odbędą się w dniach 24-26 marca. Wydawnictwo Media Rodzina zaprasza na stoisko nr 18 w pawilonie 7, na którym jak zwykle moc atrakcji (nie tylko) dla najmłodszych!

Więcej
czw-nie
16.03-02.04
2017
Wydarzenia |

Podręczniki z Hogwartu już w księgarniach!

Czarodziejskie sowy spisały się na medal i w marcu do wszystkich księgarń trafiły podręczniki z Hogwartu: “Baśnie barda Beedle’a”, “Quidditch przez wieki” oraz “Fantatsyczne zwierzęta i jak je znaleźć”.

Więcej
pon-wt
16.01-31.01
2017
Wydarzenia |

Media Rodzina gra z Orkiestrą! „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” z 2000 r. z autografem J.K. Rowling

Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej! Choć finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się wczoraj, wciąż można wesprzeć tę inicjatywę, m.in. poprzez udział w licytacji. Wydawnictwo Media Rodzina ma zaszczyt poinformować, że przekazało na aukcję egzemplarz pierwszego polskiego wydania książki „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” z 2000 r. z autografem J.K. Rowling.   […]

Więcej
śr-czw
30.11-15.12
2016
Wydarzenia |

Spójrz mi w oczy, Audrey

Wzruszająca, błyskotliwie zabawna i mądra książka o lęku, dojrzewaniu i pierwszej miłości. O rozterkach rodzicielskich, radzeniu sobie z natłokiem obowiązków i samoakceptacji. Sophie Kinsella – popularna pisarka brytyjskiego pochodzenia – po raz kolejny urzeka czytelników historią, która na przemian ściska gardło i wywołuje uśmiech na twarzy, ale też daje wiarę, że dzięki odpowiednim ludziom jesteśmy w stanie pokonać wszelkie przeciwności.

Więcej
wtorek
15.11
2016
Wydarzenia |

Popołudnie z twórcami “Pana Kuleczki”!

Wydawnictwo Media Rodzina i Centrum Kultury Zamek w Poznaniu zapraszają na spotkanie z Elżbietą Wasiuczyńską i Wojciechem Widłakiem.   Przygody Pana Kuleczki i trójki jego przyjaciół od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród najmłodszych czytelników. Oprócz mądrych, pouczających oraz zabawnych historii pisanych przez Wojciecha Widłaka, dzieci mają okazję podziwiać wyjątkowe wizerunki postaci tworzone przez Elżbietę […]

Więcej
pt-sob
21.10-22.10
2016
Wydarzenia |

„Harry Potter i przeklęte dziecko” – magiczny wieczór w salonach Empik

Media Rodzina, polski wydawca scenariusza „Harry Potter i przeklęte dziecko” oraz salony Empik w dziewięciu miastach Polski zapraszają na magiczną premierę książki w nocy z 21 na 22 października 2016   Nowa opowieść autorstwa J.K. Rowling, Jacka Thorne’a i Johna Tiffany’ego to ósma historia w serii i pierwszy autoryzowany spektakl teatralny ze świata Harry’ego Pottera. […]

Więcej