Martin Widmark i Emilia Dziubak – spotkania z Autorami Wydawnictwa Mamania

Data wydarzenia: czwartek 18.05.2017 do piątek 19.05.2017

Wydawnictwo Mamania zaprasza na stoisko 20H podczas Warszawskich Targów Książki. Przedstawiamy szczegółowy plan spotkań z Autorami.

18 maja, czwartek

15.15 – 16.00, Stadion Narodowy, al. Poniatowskiego 1, Warszawa

Spotkanie dla czytelników oraz podpisywanie książek / stoisko wydawnictwa Mamania: Martin Widmark

 

19 maja, piątek

13.00 – 13.55, Stadion Narodowy

Spotkanie na Kanapie Literackiej: Martin Widmark i Emilia Dziubak, prowadzenie Martyna Chuderska (Polskie Radio Dzieciom)

14.00 – 15.30 –  Stadion Narodowy, al. Poniatowskiego 1, Warszawa Spotkanie dla czytelników oraz podpisywanie książek / stoisko wydawnictwa Mamania: Martin Widmark i Emilia Dziubak

 

Zapisz się na newsletter !


Wydawnictwo Mamania

Mądre książki dla rodziców. Piękne książki dla dzieci. Wydawnictwo Mamania powstało z myślą o tych wszystkich, dla których rodzicielstwo to jedna z najważniejszych przygód życia. Narodziny dziecka to wielka zmiana, piękne momenty, ale i ogromne …

Więcej

Adres:

Grupa Wydawnicza Relacja Sp. z o.o., ul. Słowicza 27a, 02-170 Warszawa

Kontakt:

22 464 82 73
http://www.mamania.pl
facebook

śr-czw
07.06-22.06
2017
Wydarzenia |

Szwedzka seria przygód konika Sigge już w Polsce!

“Sigge” to seria o przygodach konika Sigge, która stała się bestsellerem nie tylko w Szwecji. Jej autorka Lin Hallberg mieszka w małym szwedzkim gospodarstwie, gdzie hoduje kuce szetlandzkie. Zanim zaczęła pisać książki, pracowała jako instruktorka jazdy konnej.

Więcej
wt-śr
06.06-21.06
2017
Wydarzenia |

Marta – nowa seria książek od Wydawnictwa Mamania

Marta to łatwa do czytania, humorystyczna seria z kolorowymi ilustracjami szwedzkiej autorki i ilustratorki Eriki Eklund Wilson. Pokazuje świat widziany oczami małej dziewczynki, która rozpoczyna swoją przygodę z jazdą konną, próbuje przezwyciężyć lęk i nawiązuje nowe przyjaźnie.

Więcej
pon-wt
29.05-13.06
2017
Wydarzenia |

Akademia Pennyroyal. Cienie kadetek już w księgarniach!

Kolejna fantastyczna propozycja wydawnictwa Mamania dla dzieci (i nie tylko!) to druga część historii przygód odważnych kadetek z Akademii Pennyroyal. Jak i w pierwszym tomie, również w tym M.A. Larson mistrzowsko łączy przygodę, humor i magię, tworząc prawdziwy świat w baśniowych dekoracjach.

Więcej
niedziela
21.05
2017
Wydarzenia |

Spotkanie z Martinem Widmarkiem w Krakowie

Wydawnictwo Mamania oraz księgarnia Bona – książka i kawa zapraszają na spotkanie gigantem literatury szwedzkiej dla dzieci,
autorem “Tyczki w Krainie Szczęścia” z ilustracjami Emilii Dziubak oraz serii detektywistycznych “Nelly Rapp” i “Lasse i Maja”.

Więcej
wt-wt
09.05-23.05
2017
Wydarzenia |

Piracka seria Jolley-Rogers już w księgarniach

Uwaga, szczury lądowe, nadciąga piracka rodzina Jolley-Rogers! Zapraszamy do pełnego humoru i zabawnych przygód świata piratów stworzonego przez pochodzącego z Walii Jonny’ego Duddle’a, znakomitego rysownika i autora książek

Więcej
czwartek
27.04
2017
Wydarzenia |

Spotkanie autorskie z Małgorzatą Musiał

“Najważniejsza jest relacja z dzieckiem” – słyszą zewsząd rodzice. Zapraszamy na spotkanie autorskie z Małgorzatą Musiał wokół książki “Dobra relacja. Skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny”, wydanej przez Wydawnictwo Mamania.

Więcej