Martin Widmark i Emilia Dziubak – spotkania z Autorami Wydawnictwa Mamania

Data wydarzenia: czwartek 18.05.2017 do piątek 19.05.2017

Wydawnictwo Mamania zaprasza na stoisko 20H podczas Warszawskich Targów Książki. Przedstawiamy szczegółowy plan spotkań z Autorami.

18 maja, czwartek

15.15 – 16.00, Stadion Narodowy, al. Poniatowskiego 1, Warszawa

Spotkanie dla czytelników oraz podpisywanie książek / stoisko wydawnictwa Mamania: Martin Widmark

 

19 maja, piątek

13.00 – 13.55, Stadion Narodowy

Spotkanie na Kanapie Literackiej: Martin Widmark i Emilia Dziubak, prowadzenie Martyna Chuderska (Polskie Radio Dzieciom)

14.00 – 15.30 –  Stadion Narodowy, al. Poniatowskiego 1, Warszawa Spotkanie dla czytelników oraz podpisywanie książek / stoisko wydawnictwa Mamania: Martin Widmark i Emilia Dziubak

 

Zapisz się na newsletter !


Wydawnictwo Mamania

Mądre książki dla rodziców. Piękne książki dla dzieci. Wydawnictwo Mamania powstało z myślą o tych wszystkich, dla których rodzicielstwo to jedna z najważniejszych przygód życia. Narodziny dziecka to wielka zmiana, piękne momenty, ale i ogromne …

Więcej

Adres:

Grupa Wydawnicza Relacja Sp. z o.o., ul. Słowicza 27a, 02-170 Warszawa

Kontakt:

22 464 82 73
http://www.mamania.pl
facebook

niedziela
21.05
2017
Wydarzenia |

Spotkanie z Martinem Widmarkiem w Krakowie

Wydawnictwo Mamania oraz księgarnia Bona – książka i kawa zapraszają na spotkanie gigantem literatury szwedzkiej dla dzieci,
autorem “Tyczki w Krainie Szczęścia” z ilustracjami Emilii Dziubak oraz serii detektywistycznych “Nelly Rapp” i “Lasse i Maja”.

Więcej
wt-wt
09.05-23.05
2017
Wydarzenia |

Piracka seria Jolley-Rogers już w księgarniach

Uwaga, szczury lądowe, nadciąga piracka rodzina Jolley-Rogers! Zapraszamy do pełnego humoru i zabawnych przygód świata piratów stworzonego przez pochodzącego z Walii Jonny’ego Duddle’a, znakomitego rysownika i autora książek

Więcej
czwartek
27.04
2017
Wydarzenia |

Spotkanie autorskie z Małgorzatą Musiał

“Najważniejsza jest relacja z dzieckiem” – słyszą zewsząd rodzice. Zapraszamy na spotkanie autorskie z Małgorzatą Musiał wokół książki “Dobra relacja. Skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny”, wydanej przez Wydawnictwo Mamania.

Więcej
sob-pt
22.04-28.04
2017
Wydarzenia |

Wystawa Emilii Dziubak w Księgarni Tarabuk

Obrazy zaprezentowane na wystawie zapraszają do magicznego, tajemniczego świata Tyczki w Krainie Szczęścia – książki Martina Widmarka wydanej w marcu przez wydawnictwo Mamania.

Więcej
sobota
22.04
2017
Wydarzenia |

Kocurkowe opowieści w Zaczytanie księgarni dla dzieci

Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 3-6 lat spotkanie ze Złym Kocurkiem, bohaterem serii książeczek wydawnictwa Mamania. Zły Kocurek nie jest może tak bardzo zły, ile psotny, potrafi trochę narobić kłopotów, ale zawsze wychodzi z nich obronną ręką (czy raczej łapą).

Więcej
śr-śr
26.04-10.05
2017
Wydarzenia |

Serafina i czarny płaszcz, premiera książki

Zbliża się premiera nowej, pełnej tajemnic przygodowo – fantastycznej opowieści dla czytelników od ok. 9 roku życia…! Ta pierwsza część trylogii napisana przez Roberta Beatty’ego dla jego córek zdążyła już zachwycić tysiące czytelników, szturmem zdobywając pierwsze miejsce na liście bestsellerów New York Timesa, gdzie pozostawała przez wiele tygodni.

Więcej
pt-pt
07.04-21.04
2017
Wydarzenia |

Dobra relacja Małgorzaty Musiał

Małgorzata Musiał, doświadczona pedagog i mama trójki dzieci, autorka popularnego bloga “Dobra relacja”,
pokazuje pełne empatii dla potrzeb dzieci i dorosłych podejście do rodzicielstwa, które pomaga w nawiązaniu dobrych i trwałych relacji.

Więcej