Marsz pingwinów – zaproszenia na pokaz przedpremierowy

Kinoteka, plac Defilad, Warszawa,
📅 piątek 01.09.2017 do wtorek 05.09.2017
Marsz pingwinów 2017 film

Wypełniona przygodami podróż stada pingwinów pośród zapierających dech krajobrazów jeszcze nigdy nie była tak fascynująca. A teraz stała się również bliska na wyciągnięcie ręki. W polskiej wersji językowej, w rolę narratora, wcielił się wybitny aktor – Piotr Fronczewski. To trzeba zobaczyć. I usłyszeć!

A już 6 września  (środa) zapraszamy Czytelników Miasta Dzieci na przedpremierowy pokaz filmu, który odbędzie się o godzinie 18:30 w warszawskiej Kinotece.

Mamy dla Was  20 dwuosobowych zaproszeń na film. Jeśli chcielibyście je otrzymać, piszcie na adres wydarzenia@miastodzieci.pl, w tytule maila Marsz pingwinów, w treści imię i nazwisko.

Zwycięzców powiadomimy mailem najpóźniej  5 września. Powodzenia!

Pokryta lodem Antarktyka tętni życiem. Młody pingwin przygotowuje się na swoją pierwszą w życiu wielką wędrówkę. Tajemniczy instynkt prowadzi go w nieznaną podróż, która potrwa dziesiątki dni. Pod czujną opieką przewodnika stada rozpoczyna się największa przygoda życia niedoświadczonego pingwina. Kamery będą bacznie śledzić jego zmagania, wątpliwości oraz wielkie wyzwania, jakie czekają go podczas wędrówki.

MARSZ PINGWINÓW 2: PRZYGODA NA KRAŃCU ŚWIATA w kinach od 8 września

(„March of the Penguins 2: The Call”)

Gatunek: dokumentalny / familijny / przygodowy

Samodzielne Rodzicielstwo