MamArt – Warsztaty Książka MAMY

Data wydarzenia: środa 15.06.2011

Zapraszamy na cykl spotkań poświęconych książce  od tworzenia treści, przez tworzenie ilustracji (różne formy ekspresji plastycznej), pracę nad formą edytorską, na działalności parateatralnej itp. kończąc.

Projekt MAMART – "Spróbujmy, jak kiedyś, patrzeć oczami dziecka, a wtedy łatwiej je będzie nam zrozumieć."  – Warsztaty edukacyjno-artystyczne dla mam z dziećmi.
Zajęcia w ramach projektu odbywać sie będą cyklicznie, w środy w godzinach 13:00-15:00.
Na potrzeby projektu stworzyliśmy specjalny kącik dla dzieci, w którym maluchy będą miały okazję do wspólnych zabaw. Podsumowaniem projektu będzie wystawa zorganizowana w przestrzeni CSW „Łaźnia”. Koncepcja i koordynacja: Małgorzata Pawelec
Oferujemy mamom możliwość spędzenia czasu z dzieckiem w nowy, niecodzienny sposób. Projekt ma na celu ukazanie różnych form zabaw oraz technik stymulujących rozwój dziecka, a także poprzez wspólne działanie, umocnienie więzi między matką a jej pociechą. Projekt jest szansą rozwoju nie tylko dla dziecka ale również dla opiekującego się nim rodzica. Chcemy zabieganym kobietom pomóc w odkrywaniu i rozwijaniu swoich pasji. W ramach warsztatów zaplanowaliśmy 4 rodzaje zajęć:
– książkę MAMY,
– tworzenie biżuterii,
– stylizację i wizaż,
– jogę.
Dodatkowo odbędą się również spotkania z psychologiem. 
Główny organizator: Centrum Sztuki Współczesnej „Łaźnia” ; Organizator: Księgarnia Gdańsk
Partnerzy:  Wydawnictwo EneDueRabe, Akademia Pozytywnej Inspiracji, Stowarzyszenie „PROM* kultura” ;
Patroni medialni: miastodzieci.pl; minitrojmiasto.pl; trojmiasto.pl; independent.pl oraz Radio Gdańsk.
Zapisz się na newsletter !


ZOBACZ TAKŻE:patronat

Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA

Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia ma bogate i różnorodne doświadczenie w realizacji projektów, które w swym zamierzeniu mają upowszechniać współczesną sztukę polską, jak również zagraniczną. Od wielu lat staramy się prezentować wielość nurtów sztuki współczesnej oraz …

Więcej

Adres:

CSW ŁAŹNIA
80-767 Gdańsk ul.Jaskółcza 1Kontakt:

(58)305 40 50
office@laznia.pl
http://www.laznia.pl

pon-pon
10.02-10.03
2014
Wydarzenia |

Konkurs na dźwiękowe projekty edukacyjno-artystyczne

Konkurs na dźwiękowe projekty edukacyjno-artystyczne realizowane w CSW Łaźnia w Gdańsku
Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia w Gdańsku zaprasza artystów, muzyków, animatorów, edukatorów do udziału w konkursie na cykl warsztatów dźwiękowych skierowanych do młodzieży i dorosłych z dzielnicy Letnica, w ramach projektu rewitalizacji.

Więcej
sobota
19.10
2013
Wydarzenia |

Warsztaty artystyczne w CSW Łaźnia

Wystawa “Russian Red” prezentowana w Łaźni 2 stanie się pretekstem do dokonania rozlicznych interwencji w przestrzeni publicznej. Tytułowa czerwień jest dla Rosjan nie tylko kolorem rewolucyjnej flagi sowieckiej, lecz również kolorem hipnotyzującej ekscytacji.

Więcej
wt-wt
26.02-26.03
2013
Wydarzenia |

Warsztaty dla szkół.

Zapraszamy szkoły do udziału w warsztatach, podczas których dzieci i młodzież poznają liczne zagadnienia związane z historią filmów. Dowiedzą się jak powstało kino, prześledzą historię wynalazków, które doprowadził do stworzenia kina.

Więcej
wt-pon
30.10-26.11
2012
Wydarzenia |

Warsztaty filmowe w CSW Łaźnia

Zespół Edukacyjny CSW Łaźnia serdecznie zaprasza zorganizowane grupy szkolne do wzięcia udziału w warsztatach filmowych FILM: HISTORIA, TEORIA, JĘZYK.

Więcej
wtorek
18.09
2012
Wydarzenia |

Warsztaty mody II

Warsztaty mody mają na celu popularyzację nowoczesnej sztuki projektowej.
Propozycję kierujemy do osób, które chcą rozwinąć zakres wiedzy merytorycznej oraz praktycznych umiejętności w tym temacie. Zapraszamy również wszystkich, którzy chcą podkreślić poprzez ubiór swoją pasję bądź indywidualność.

Więcej
piątek
07.09
2012
Wydarzenia |

Bezpłatne warsztaty taneczne Let’s Art

Let’s Art to cykliczny, kilkuletni projekt Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. Celem działania  jest przeprowadzenie cyklu warsztatów dla młodych mieszkańców Letnicy, którzy w ten sposób będą mieli okazję do aktywnego spędzania czasu wolnego, jednocześnie rozwijając swoje umiejętności. 7 września startuje kolejna edycja – bezpłatne warsztaty: taneczno-aktorski oraz kostiumowo-scenograficzny dla dzieci i młodzieży w wieku 11-18 lat.

Więcej
sob-nie
25.08-26.08
2012
Wydarzenia |

PoCoPodwórko

Już 25 sierpnia w godz. 9.00 – 14.00 zapraszamy dzieci oraz młodzież do udziału w kolejnym warsztacie projektowym z cyklu “PoCoPodwórko”.
Celem naszych działań będą wspólne prace architektoniczne i projektowe nad rewitalizacją dwóch podwórek usytuowanych na dzielnicy Dolne Miasto.

Więcej
pt-sob
13.04-12.05
2012
Wydarzenia |

Let’s Art

“Let’s Art.” to cykliczny, kilkuletni projekt realizowany w terminie od 13 kwietnia 2012 – do 30 czerwca 2015 przez Centrum Sztuki Współczesnej “Łaźnia”. Celem działania Lets Art. jest przeprowadzenie cyklu warsztatów dla młodych mieszkańców Letnicy, którzy w ten sposób będą mieli okazję do aktywnego spędzania czasu wolnego jednocześnie rozwijając swoje umiejętności.

Więcej
wt-nie
10.04-20.05
2012
Wydarzenia |

ProjektoR

Centrum Sztuki Współczesnej “Łaźnia” oraz Pomorskie Stowarzyszenie Projektantów PoCoTo zapraszają na zajęcia z cyklu ProjektoR. Celem zajęć będzie uwrażliwianie najmłodszych na estetykę i formę otaczających nas przedmiotów oraz przekazanie wiedzy na temat współczesnego wzornictwa za pomocą praktycznych działań warsztatowych

Więcej
czwartek
08.03
2012
Wydarzenia |

Dzień Kobiet 2012

Zapraszamy serdecznie 8 marca o godz. 19:00 na wernisaż Łaźni Damskiej. CSW Łaźnia już po raz szósty zaprasza na wspólne celebrowanie Dnia Kobiet! Z okazji 8 marca będzie można zakupić i obdarować dziełem sztuki bliską osobę lub zrobić prezent samej/samemu sobie, a także przyjrzeć się, nad czym aktualnie pracują trójmiejskie artystki.

Więcej
niedziela
12.02
2012
Wydarzenia |

Warsztaty skierowane do dzieci w wieku 10 i 11

Warsztaty skierowane do dzieci w wieku 10 i 11 lat składać się będą z trzech etapów powstawania książki: pisanie tekstu (od wyboru tematu literackiego po zredagowanie opowiadania), ilustrowanie (prezentacja różnorodnych technik ilustracyjnych, możliwości kadrowania, kompozycji oraz użycia koloru i materiałów po wykonanie ilustracji do tekstu i na okładkę) oraz projektowanie układu, typografii i okładki książki.

Więcej