Majówka w Warszawie? – w restauracji AïOLI, Banjaluka i MOMU

Restauracje AïOLI, Banjaluka i MOMU
📅 sobota 29.04.2017 do środa 03.05.2017
AIOLI śniadanie

AïOLI i Banjaluka w majówkową niedziele zapraszają do siebie wszystkich rodziców z pociechami na niedzielne animacje stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych.

Natomiast dla wszystkich głodnych i spragnionych śniadania poza domem MOMU zaprasza na weekendowe śniadanie (sobota, niedziela), do którego zamiast kawy możecie wybrać sobie prosecco, AïOLI to opcja śniadaniowa z kawą za grosz.

Weekend to również pretekst do tego by zjeść śniadanie pod gołym niebem, taką możliwość zapewni Wam Banjaluka w której zjecie śniadanie w sobotę i niedzielę od godz. 10:00 do 13:00 wylegując się w jednym z najlepszych ogródków w samym centrum miasta.

W tygodniu śniadanie za 1 zł zjecie w
AïOLI i MOMU od 9:00 do 12:00 – jeśli wieczorem potrzebujecie rozrywki i mocnych wrażeń wpadnijcie do Banjaluki na karaoke, które startuje
Oprócz tego w każdej restauracji codziennie od godziny 19:00 muzyka na żywo.

ANIMACJE:

– Banjaluka
Niedziela 30.04. od godziny 13:00 do 17:00 – zajęcia plastyczne oraz sztuczki Pani Ludmiły

– AïOLI Cantine Bar Cafe Deli Śwętokrzyska i AïOLI Cantine Bar Cafe Deli Plac Konstytucji
Niedziela 30.04. od godziny 12:00 do 17:00 – zajęcia z animatorką

ŚNIADANIOWE INFO: