„Harry Potter i przeklęte dziecko” – magiczny wieczór w salonach Empik

🗺
📅 piątek 21.10.2016 do sobota 22.10.2016
Media Rodzina - premiera książki w Empiku
Media Rodzina, polski wydawca scenariusza „Harry Potter i przeklęte dziecko” oraz salony Empik w dziewięciu miastach Polski zapraszają na magiczną premierę książki w nocy z 21 na 22 października 2016

Nowa opowieść autorstwa J.K. Rowling, Jacka Thorne’a i Johna Tiffany’ego to ósma historia w serii i pierwszy autoryzowany spektakl teatralny ze świata Harry’ego Pottera. Harry nigdy nie miał łatwego życia, a tym bardziej nie ma go teraz, gdy jest przepracowanym urzędnikiem Ministerstwa Magii, mężem oraz ojcem trójki dzieci w wieku szkolnym. Podczas gdy Harry zmaga się z natrętnie powracającymi widmami przeszłości, jego najmłodszy syn Albus musi zmierzyć się z rodzinnym dziedzictwem, którego nigdy nie chciał przyjąć…

Jak potoczą się dalsze losy bohaterów bestsellerowej serii? Wszyscy, którzy zdecydują się na udział w nocnej premierze książki, dowiedzą się o tym najszybciej. Dokładnie o północy z 21 na 22 października księgarnie rozpoczną sprzedaż polskiego wydania scenariusza. Ale zanim fani Harry’ego kupią książki, będą mieli okazję spędzić kilka godzin w świecie magii – od godziny 21 do 24 odbędą się czarodziejskie zabawy, konkursy i pokazy.

Główna impreza premierowa została zaplanowana w warszawskiej Arkadii. Obok salonu Empik stanie scena, na której pojawią się iluzjoniści, cosplayerzy, a także polskie gwiazdy, które opowiedzą o swojej pasji do książek i świata małego czarodzieja. O północy pierwszy rozdział scenariusza przeczyta znany i lubiany polski aktor Rafał Królikowski. Przez cały czas trwania imprezy na fanów czekać będzie wiele atrakcji, m.in.: 14-metrowa ekspozycja ulicy Pokątnej, magiczna fotobudka, zbieranie podań do Hogwartu, pojedynki czarodziejów, wyścigi na miotłach i wiele innych atrakcji. W trakcie imprezy zaplanowany jest także konkurs na najlepsze przebranie inspirowane serią o Harrym Potterze, a także wiele quizów ze wspaniałymi nagrodami.

W salonach Empik w ośmiu polskich miastach na fanów małego czarodzieja także czekają magiczne atrakcje. We Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Rzeszowie, Poznaniu, Krakowie, Szczecinie i Gdańsku salony zostaną magicznie przygotowane do premiery. Od godziny 21 będą odbywać się w nich konkursy i zabawy, a także pokazy iluzji magicznej. Każdy, kto tego wieczora kupi książkę w wymienionych poniżej salonach, otrzyma specjalny prezent: komplet zmywalnych tatuaży z motywami graficznymi z „Przeklętego dziecka” a jego książka oznaczona zostanie okolicznościową pieczątką.

Serdecznie zapraszamy na imprezy premierowe książki „Harry Potter i przeklęte dziecko” do  następujących salonów Empik:

– Empik Warszawa Arkadia (impreza główna)

– Empik Wrocław Renoma

– Empik Katowice Silesia

Czy i jak motywować dzieci

– Empik Łódź Manufaktura

– Empik Rzeszów Galeria Rzeszów

– Empik Poznań Ratajczaka

– Empik Kraków Bonarka

– Empik Szczecin Kaskada

– Empik Gdańsk Galeria Bałtycka

Razem przywitajmy najnowszą książkę o Harrym Potterze! Nie zapomnijcie swoich szat wyjściowych, różdżek i kapeluszy!