Magiczna Noc Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej w Muzeum Miasta Łodzi

Muzeum Miasta Łodzi
📅 piątek 02.06.2017
Magiczna Noc Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej
Spotkanie dla wszystkich miłośników literatury, podczas którego zostaną zaprezentowane różnorodne wątki literatury dla dzieci i młodzieży. W ramach wydarzenia najmłodsi goście będą mogli wziąć udział w wyjątkowych warsztatach, zabawach i konkursach, natomiast dla dorosłych zostaną przygotowane wykłady, spotkania z pisarzami oraz prezentacje polecanej przez łódzkich filologów literatury dziecięcej i młodzieżowej.

Noc Literatury jest organizowana we współpracy z Wydziałem Filologicznym UŁ, Interdyscyplinarnym Centrum Badań Humanistycznych UŁ, Wojewódzką Biblioteką Publiczną im. Marszałka J. Piłsudskiego oraz Muzeum Oświaty Ziemi Łódzkiej.

2 czerwca (piątek), godz. 17:00-21:00
Magiczna Noc Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej

Muzeum Miasta Łodzi
Bilety: 1 zł

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!