Letnia szkoła jogi na 594. Urodziny Łodzi

ogród na Krzemienickiej
📅 piątek 28.07.2017 do niedziela 30.07.2017
szkoła jogi
Grupa Letnich aktywistów działająca w Poleskim Ośrodku Sztuki przyłączyła się do 594. Urodzin Łodzi. Z tej okazji rozszerzyliśmy formułę regularnych spotkań z jogą. W piątek (28.07) ruszamy w miasto, żeby ćwiczyć w najbliższej okolicy. Zbiórka o 18.30 w ogrodzie na Krzemienickiej 2a.

Sobota  (29.07) to dzień pogłębionej praktyki jogi. O godz. 10.00 w ogrodzie rozpocznie się warsztat prowadzony przez dyplomowaną nauczycielkę jogi Olę Zdziechowską. Po praktyce zapraszamy na wegetariańskie drugie śniadanie, gdzie poznasz i posmakujesz past do chlebów z warzyw i fasoli. O 12.30 rozpocznie się warsztat masażu shiatsu – remedium na stres i zmęczenie.

Niedziela (30.07) jest czasem zabawy dla dzieciaków. Lekcja jogi dla dzieci rozpocznie się o godz. 11.30 w ogrodzie. Zajęcia poprowadzi dyplomowana nauczycielka jogi oraz pedagog dziecięcy Ewa Szymoniak. Tego dnia rozdajemy karty do nauki i zabawy w jogę! To doskonała okazja, żeby zdobyć pełną talię i cieszyć się praktyką jogi w domu. Finałem spotkania z dziećmi będzie o godz. 12.30 warsztat ruchowo-dźwiękowy na podstawie książki Maum „Dom duszy”. Warsztat poprowadzi Ewa Łukasiewicz – aktorka i reżyserka Teatru Szwalnia.

Naszym urodzinowym życzeniem dla miasta jest, żeby mieszkańcy Łodzi byli zdrowi, pogodni i zrelaksowani! Zapraszamy do udziału w programie Letniej szkoły jogi. Wszystkie zajęcia są bezpłatne!

Plan zajęć:

28.07. godz. 18.30 piątek
Otwarte zajęcia jogi dla dorosłych – zajęcia w przestrzeni osiedla Karolew. Zbiórka w ogrodzie na Krzemienickiej 2a.

29.07.
godz. 10.00–12.00 sobota
Warsztat pogłębionej praktyki
Prowadzenie: Aleksandra Zdziechowska