Laurka dla mamy

Data wydarzenia: środa 22.05.2013

Różowe Okulary zapraszają do wspólnego przygotowywania laurek i innych dzieł dla mamy. Udostępniamy wam materiały plastyczne. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

 
22.05.13
środa
godz. 17.30

Warsztaty plastyczne – Laurka dla mamy

Zapraszamy do wspólnego przygotowywania laurek i innych dzieł dla mamy. Udostępniamy wam materiały plastyczne. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

TERMIN: 22.05.2013 (środa) godz.17.30

ZAPISY: 509721087
KOSZT: 5zł

WIEK: 2/3 LATA I WIECEJ (w przypadku najmłodszych wymagana pomoc rodzica)

Zapisz się na newsletter !


Różowe Okulary klubokawiarnia dla dużych i małych

Miejsce, w którym częstujemy optymizmem dużych i małych„Różowe Okulary” to najpopularniejsze w Łodzi miejsce skierowane do dużych i małych czyli dorosłych i dzieci. To jedyne miejsce w mieście, gdzie dzieci mogą pokolorować specjalnie przygotowane ściany …

Więcej

Adres:

Retkińska 104a
Łódź


Kontakt:

509721087

piątek
31.10
2014
Wydarzenia |

Hallowenowy strrrraszny Picasso 3-5 lat

Zapraszamy na artystyczną impreze halloweenową w Różowych Okularach, podczas której będziecie się jak zwykle strrrasznie fajnie bawić! W programie wspólne rzeźbienie w dyni, straszny makijaż świecący w ciemności, kąpiel w żabiej ikrze i wiele innych przerażających atrakcji!

Więcej
czwartek
26.06
2014
Wydarzenia |

Piknik na zakończenie sezonu w Różowych

Klubokawiarnia Różowe Okulary zaprasza wszystkich, sympatyków na piknik, na którym w atmosferze dobrej zabawy zakończymy sezon i powitamy wakacje.
W programie, m.in. wyścigi w malowanie na dużym formacie, przeciąganie liny dla dzieci i rodziców, pokaz baniek mydlanych. Do zobaczenia w czwartek

Więcej
piątek
23.05
2014
Wydarzenia |

Co to jest metoda Montessori?

Ponieważ edukacją metodą Montessori to coraz bardziej popularny temat wśród rodziców i pedagogów postanowiliśmy nieco przybliżyć założenia metody oraz wprowadzić wszystkich zainteresowanych w praktyczny świat organizowania zabaw i zajęć dla dzieci według wytycznych tej metody. Na wykład zapraszają Różowe Okulary.

Więcej
środa
14.05
2014
Wydarzenia |

Pokaz ręcznego wyrabiania lizaków

W jaki sposób cukier zamienia się w karmel? Jak zmienić kolor karmelu ze złotego na biały? Co dodaje się do lizaków, aby nadać im ciekawy smak? Tego wszystkiego dowiecie się na słodkich warsztatach w Różowych Okularach. Zobaczycie, jak powstają lizaki i własnoręcznie zrobicie swoje własne. Prawdziwa słodka magia!

Więcej
środa
26.03
2014
Wydarzenia |

Lekcja magii w Różowych Okularach

Czy Twoje dziecko lubi sztuczki magiczne? A może je uwielbia? Spraw niezapomniany prezent jemu i sobie – przyjdź na pokaz magika! Dzieci znają mnie jako Pan Świstak. Dlaczego tak? Każdy może dowiedzieć się podczas mojego pokazu 🙂 Uwielbiam kontakt z dziećmi i wiem, że one lubią również mnie. Być może to dlatego, że jest ze mnie takie duże dziecko… Sam mam jedenastoletnią siostrzyczkę, która uwielbia sztuczki, a ja uwielbiam je prezentować. Zwłaszcza młodej publiczności!

Więcej
czwartek
03.04
2014
Wydarzenia |

Warsztaty gry na bębnach djembe i dundun

Na warsztatach dzieci i rodzice poznają podstawy gry na bębnach djembe oraz dundun, uczą się wydobywać dźwięki w poprawny technicznie sposób, poznają tradycyjne rytmy pochodzące z Afryki Zachodniej.
Gra na instrumencie ćwiczy poczucie rytmu, koncentrację, uczy pracy w grupie oraz słuchania siebie nawzajem. A przede wszystkim to świetna zabawa!

Więcej
poniedziałek
24.03
2014
Wydarzenia |

Mały przedszkolak

Zajęcia skierowane do 2-4 latków przygotowujące do dobrego startu w przedszkolu. Celem zajęć jest przystosowanie maluchów do uczestnictwa w zajęciach edukacyjnych w kameralnej atmosferze wypełnionej cierpliwością i zrozumieniem. W każdym tygodniu będziemy realizować nowy temat, który będziemy starali się opanować. Dużo uwagi będziemy poświęcać dobremu funkcjonowaniu dziecka w grupie, treningowi samodzielnego jedzenia i podstawowym umiejętnościom, które ułatwią start w przedszkolu.

Więcej
wtorek
25.03
2014
Wydarzenia |

Porwana księżniczka w Różowych

Pewnego razu spotykają się trzy zwierzątka: kot, kogut i lisica, które szybko zostają przyjaciółmi. Gdy dociera do nich wiadomość o porwaniu księżniczki, postanawiają ruszyć jej na pomoc. Kiedy ją znajdują, okazuje się, że została zaczarowana przemieniona w brzydką dziewczynkę…
W pierwszej części spotkania dzieci obejrzą spektakl kukiełkowy, w drugiej części animatorzy w kolorowych strojach poprowadzą zabawy animacyjne inspirowane spektaklem.

Więcej
piątek
28.03
2014
Wydarzenia |

Krąg Opowieści Porodowych

Poród może być mocnym i pięknym przeżyciem. Wzmacnia, rozwija i daje ogromną wewnętrzną siłę. Głęboko porusza i transformuje, po nim życie nabiera nowego wymiaru. Na spotkanie zapraszamy wszystkie Kobiety  zarówno te, które o byciu Mamą
dopiero myślą, te które Matkami wkrótce zostaną, jak i te, które Mamami już są od miesiąca, roku, 10 lat czy więcej. Przyjdźcie i opowiedzcie swoją historię!

Więcej
środa
26.02
2014
Wydarzenia |

Puchate i kolczaste

Zapraszamy na spotkanie z królikami i jeżami z łódzkiego ZOO. Podczas spotkania będziecie mogli porównać zwierzaki, dowiedzieć się dużo o ich zwyczajach i życiu. Spotkanie poprowadzi dział edukacyjny miejskiego ogrodu zoologicznego.

Więcej
środa
05.02
2014
Wydarzenia |

Mydło lubi zabawę – warsztaty mydlarskie

Warsztaty mydlarskie to świetna forma zabawy, która uczy. Najpierw maluchy dowiedzą się z bajki Kornieja Czukowskiego “Myjdodziur”, dlaczego lepiej być czyścioszkiem niż brudasem. Następnie nauczą się samodzielnie robić kolorowe, fantazyjne mydełka, które umilą każdą kąpiel.

Więcej