Lato pełne przygód! Wakacje z Ośrodkiem Kultury Kraków-Nowa Huta

Ośrodki Kultury Kraków-Nowa Huta
📅 poniedziałek 14.08.2017 do czwartek 31.08.2017
Lato pełne przygód! Wakacje z Ośrodkiem Kultury Kraków-Nowa Huta
Już wkrótce niecierpliwie wyczekiwane przez wszystkie dzieci wakacje. Nie wszystkie pociechy wyjadą w tym czasie z miasta. Co w takim razie zrobić, aby dziecko spędziło czas bezpiecznie, wśród rówieśników, rozwijając i zdobywając nowe umiejętności a przede wszystkim nie nudząc się? Być może w ofercie Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na Wakacje 2017 znajdzie się to, czego szukasz.

W wakacyjne dni Kluby znajdujące się w nowohuckich osiedlach zaproszą dzieci i młodzież do wspólnej zabawy i aktywności oraz odkrywania, że podczas wakacji w mieście, też można interesująco spędzić czas.

W programie wydarzeń przygotowanych przez Kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta znajdą się zarówno zajęcia stacjonarne, jak i różnorodne wyjścia i wycieczki. Proponowane przez Kluby atrakcje odbywać się będą w różnych wariantach terminowych od 26 czerwca do 31 sierpnia. Na coroczny Plener Malarski, tym razem w malowniczej Krynicy, zapraszają Klub Aneks i Klub Krzesławice w terminie 2-8 lipca. Wśród propozycji Klubów znajdą się także równie ciekawe wycieczki jednodniowe a wśród nich Park Pinokio w Wieliczce, Miasteczko Kowbojskie TwinPigs w Żorach, Energylandia, ZOO, Rabkoland, Osada młynarska Boroniówka, Rogate Ranczo w Zabierzowie i wiele innych.

Wspólnie odkrywać będziemy Kraków – miejsca bardziej i mniej znane. Wybierzemy się na Kopce, zwiedzimy Ekospalarnię i Tauron Arenę, odwiedzimy Park Edukacji Globalnej Wioski Świata i Port Lotniczy Balice. Będzie można także wziąć udział w warsztatach artystycznych i edukacyjnych w Muzeum Archeologicznym w Branicach, Artetece, Cricotece, MOCAK-u, Muzeum Witrażu, Hucie Szkła i Ceramiki czy Klockolandzie. Nie zabraknie sportowych rywalizacji i doskonałej zabawy na strzelnicy, w parku linowym, parku trampolin, na kręglach, ściance wspinaczkowej i w laser parku. Jak co roku w programie znajdą się także wyjścia do kina i na basen, relaks w Jaskini solnej, warsztaty kulinarnie w Pizzerii, Centrum Zabaw Dziecięcych Gibon oraz różnorodne gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Opiekę nad dziećmi sprawować będą doświadczeni instruktorzy, którzy dołożą wszelkich starań, aby dzieci spędziły czas aktywnie, twórczo, ale przede wszystkim miło i bezpiecznie.

Szczegółowe informacje o wakacyjnych wydarzeniach dostępne są na stronie www.krakownh.pl oraz w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Zapisy wraz z opłatą przyjmowane są w poszczególnych Klubach. Liczba miejsc ograniczona.