Kuferek z pomysłami – ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci

Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców, Woronicza 44A
📅 czwartek 15.09.2016 do czwartek 06.10.2016
Fundacja RoRo zaprasza na cykliczne zajęcia „Kuferek z pomysłami” skierowane do dzieci w wieku od 6 miesiąca do 1 roku.

Kuferek z pomysłami to ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci (od 6 miesiąca do 1 roku) z aktywnym udziałem rodziców. Podczas spotkań stworzymy dzieciom możliwość poznawania i doświadczania świata wszystkimi zmysłami w bezpiecznym otoczeniu i przy kojącej bliskości rodzica. Zadbamy o wszechstronny rozwój dziecka, a wspólne zabawy sprzyjać będą pierwszym interakcjom między rówieśnikami.  Podczas zajęć  wykorzystane zostaną metody m.in. pedagogiki zabawy, integracji sensorycznej, arteterapii, muzykoterapii, bajkoterapii i terapii śmiechem. Będzie wesoło, kolorowo i różnorodnie!

Zajęcia poprowadzi Agnieszka Zawadzka-Szajda – dyplomowany pedagog, psycholog oraz nauczyciel pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Przez 10 lat prowadziła przedszkole „Jestem, Czuję, Potrafię” działające w duchu idei Janusza Korczaka –  wspierające indywidualność, niezależność i samodzielność dziecka. Stworzyła cykl zajęć dla dzieci „Jestem, Czuje, Potrafię”, podczas których bawią się one ze sztuką,  teatrem, gimnastyka, muzyką, a wszystko po to by rozwijać się swobodnie, zdobywać pewność siebie. Prywatnie uwielbiam ruch, przyrodę i muzykę. Jest mamą trzech córek i synka.

Kuferek z pomysłami- ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci od 6 miesiąca do 1 roku (Mokotów)

Kiedy: czwartek, godz. 9:30 – 10.30, cykl składa się z 6 spotkań: 15.09, 22.09, 29.09, 6.10, 13.10 i 20.10.
Gdzie: Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców, Woronicza 44A
Dla kogo: rodzice z dziećmi (od 6 miesiąca do 1 roku)

Zapisy: warsztaty@fundacjaroro.org (w tytule maila prosimy wpisać Kuferek_2016_3, a w treści maila podać swoje imię i nazwisko, imię i wiek dziecka oraz telefon kontaktowy).

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia są bezpłatne.

Dopuszczamy nieobecność na 2 spotkaniach. Przy 3-ciej  nieobecności niestety skreślamy z listy uczestników.

Uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych i wizerunku w dokumentacji projektu. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Jeśli podoba Ci się to co robimy, to po cyklu spotkań będziesz mogła/ mógł przekazać darowiznę, która wesprze realizację projektów Fundacji RoRo. Wśród naszych darczyńców raz na kwartał losujemy podwójne wejściówki na dowolnie wybrany seans do kina Muranów.

Zajęcia są częścią projektu „Rodzina to MY”
Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszaw