Kreatywne warsztaty scenograficzne we Wrocławiu

Data wydarzenia: poniedziałek 04.07.2011

W ramach akcji Lato w mieście 2011 Centrum Kultury Wrocław-Zachód zaprasza na kreatywne warsztaty scenograficzne dla dzieci w wieku 6-12 lat.

4-8 LIPCA 2011

 

Godz. 9.30-13.30

Koszt: 15 zł 1 dzień, 75 zł tydzień

Materiały zapewnia Centrum Kultury Wrocław-Zachód

 

Zapisy w Dziale Programowym pod nr tel. 071 354 46 60 lub mailowo biuro@ckwz.art.pl. W dniach 27-28-29 czerwca Centrum Kultury jest zamknięte, a zapisy na wakacje w tych dniach odbywają się wyłącznie mailowo!!

 

Program

* Zajęcia scenograficzne
* Zajęcia muzyczno-teatralne
* Zajęcia ogólnorozwojowe
* Projekcje bajek

Zapraszamy dzieci w wieku od 6-12 lat na warsztaty scenograficzne, podczas których dzieci przygotują kolorową scenografię do dziecięcej Biesiady Literackiej dedykowanej Julianowi Tuwimowi i Janowi Brzechwie.Ponadto każdego dnia odbywać się będą warsztaty teatralno-muzyczne, ogólnorozwojowe, projekcje bajek, wyjście do Muzeum. Na zakończenie wakacji odbędzie się prezentacja scenografii powstałej w trakcie zajęć oraz widowisko muzyczno-teatralne, na które zapraszamy dzieci, rodziców, dziadków oraz wszystkich zainteresowanych.

 

Centrum Kultury Wrocław-Zachód
ul. Chociebuska 4-6
54-433 Wrocław
tel./fax: 071 354-46-60
e-mail: biuro@ckwz.art.pl
www.ckwz.art.pl

Zapisz się na newsletter !


Centrum Kultury Wrocław-Zachód

Priorytetowym przesłaniem Centrum jest kulturalne uaktywnienie lokalnej społeczności, a przez to rozwój zainteresowań i zdolności artystycznych.Centrum proponuje szeroki wachlarz zajęć, spotkań, warsztatów, wystaw, koncertów, spektakli teatralnych niezależnie od wieku i wykształcenia.W październiku 2003 rozpoczął swoją …

Więcej

Adres:

ul. Chociebuska 4-6
54-433 Wrocław


Kontakt:

(071) 354-46-60
biuro@ckwz.art.pl
http://www.ckwz.art.pl

niedziela
05.03
2017
Wydarzenia |

Spektakl dla dzieci: Pchła Szachrajka

„Pchła Szachrajka” to spektakl zrealizowany w konwencji teatru przedmiotu. Jego akcja rozgrywa się w kuchni a poszczególne sceny są ilustrowane przy pomocy przedmiotów kuchennych, które stają się bohaterami opowieści i rekwizytami. Spektakl pobudza wyobraźnię dzieci, sugerując, że przy wnikliwym spojrzeniu i odrobinie wyobraźni z przedmiotów codziennego użytku można stworzyć bohaterów różnych opowieści. „Pchła Szachrajka” jest spektaklem przepełnionym dowcipem […]

Więcej
niedziela
25.09
2016
Wydarzenia |

Piotruś i wilk w CKWZ

Sergiusz Prokofiew komponując w 1936 roku “Piotrusia i wilka” -“bajkę symfoniczną dla dzieci na głos recytujący i wielką orkiestrę symfoniczną” nie spodziewał się zapewne, że stanie się ona jednym z najpopularniejszych utworów przybliżających najmłodszym piękno muzyki klasycznej.

Więcej
niedziela
23.11
2014
Wydarzenia |

Władca skarpetek – spektakl teatralny dla dzieci

Czy zdarzyło się wam kiedyś odkryć przy porannym ubieraniu, że druga skarpetka z pary zniknęła i nie chce się znaleźć? Co mogło się z nią stać? Czyżby ktoś ją na złość schował? A może nawet ukradł? Czy to krasnoludki podkradają w nocy skarpetki i robią sobie z nich czapeczki? Może zginęła w praniu, pożarta przez pralkę? A może to Władca Skarpetek?

Więcej
niedziela
21.09
2014
Wydarzenia |

Cyrk Doktora Dolittle w Centrum Kultury Wrocław-Zachód

Spektakl w wykonaniu Zdrojowego Teatru Animacji z Jeleniej Góry. Tym razem, znana wszystkim historia o umiejącym rozmawiać ze zwierzętami doktorze Janie Dolittle, opowiedziana będzie przy pomocy “czarnego teatru”.

Więcej
niedziela
01.06
2014
Wydarzenia |

Teatrzyk Dnia Jednego na Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka Centrum Kultury Wrocław-Zachód zaprasza serdecznie na TEATRZYK DNIA JEDNEGO – warsztaty improwizacji teatralnej dla dzieci i młodzieży zakończone występem scenicznym.

Więcej
niedziela
26.05
2013
Wydarzenia |

Spektakl dla dzieci: Gagatek

Spektakl przedstawia historię niesfornego chłopca, który postanawia poprawić się. Za namową dozorcy Sageoniego wyrusza na poszukiwanie tajemniczej krainy – Andiolandii, która ma go zmienić w dobrego i grzecznego chłopca.

Więcej