Kraina lodu

Data wydarzenia: piątek 27.02.2015

Termin: 27 luty 2015
Dzielnica: Gdynia Dąbrowa
Grupa wiekowa: 4-8 lat
Cena biletów: 35 zł
Miejsce: MAKARAKA Studio Dziecięcej Aktywności, ul. Oliwkowa 29
Godzina: 17:00

 

rodzinne warsztaty naukowe dla dzieci 4 – 8 lat

 

Termin 27 luty 2015 roku godz. 17:00

 

Historia Anny i Elzy podbiła serca dzieci na całym świecie.

To nasza ulubiona bajka! Dlatego powstały warsztaty, na których wypróbujemy niezwykłą moc magii zimowych trolli.

Jak Elza  jednym dotknięciem palca skrystalizujemy błyskawicznie płyn,  stworzymy i poskromimy własnego białego golema,rozbijemy w proch lodowe kwiaty, a na koniec – w głębokiej zamieci rozgrzejemy wspólnie zamarznięte serce Anny!

koszt 35 zł

zapisy: info@makaraka.pl

Serdecznie zapraszamy!

Zapisz się na newsletter !


Makaraka - Studio Dziecięcej Aktywności

MAKARAKA Studio Dziecięcej Aktywności to niezwykłe i nietypowe miejsce na mapie Trójmiasta!To twórcze i kolorowe miejsce zabaw i edukacji dla dzieci.Dzieciom od kilku miesięcy do 7 lat oferujemy rozwijanie i zdobywanie nowych umiejętności poprzez wesołą …

Więcej

Adres:

ul. Oliwkowa 29;
81-589 Gdynia


Kontakt:

58 6290018, 604450190, 606619494
info@makaraka.pl
http://www.makaraka.pl

pon-wt
15.05-06.06
2017
Wydarzenia |

Wakacje w Makaraka

Wakacje coraz bliżej i jak co roku przygotowaliśmy  dla Państwa dzieci ciekawe propozycje – niezapomniane Letnie Półkolonie  oraz Letnie Przed Przedszkole.

Więcej
piątek
12.05
2017
Wydarzenia |

Koza, masło i ser

Zgodnie z obietnicą złożoną w marcu po warsztatach Wiosenny Kurnik  proponujemy kolejne rodzinne spotkanie przyrodnicze.

Więcej
niedziela
02.04
2017
Wydarzenia |

Wielkanocna Minisesja w Makaraka

Serdecznie zapraszamy na dziecięcą Wielkanocną minisesję wraz z Migafka Fotografia Kalina Kiluk! Podczas sesji możecie liczyć na moc rekwizytów i ozdoby typu czapeczki czy opaski z uszkami króliczków (dla chętnych spodenki czy spódniczki w wiosennej kolorystyce).

Więcej
sobota
04.02
2017
Wydarzenia |

Bal karnawałowy czyli moc atrakcji z Teatrem Baniek

Dzieci kochają baśnie, niezwykłe opowieści i świat wypełniony magią. Utożsamiają się ze swoimi bajkowymi bohaterami i ich przygodami. Uwielbiają też wesołe zabawy przy muzyce, wszystkie kolory tęczy i zaskakujące niespodzianki! Wszystkie dziecięce radości odnajdziemy w tegorocznym Balu Karnawałowym w Makaraka Studio Dziecięcej Aktywności!

Więcej
piątek
09.12
2016
Wydarzenia |

Roboty i spółka

Lodowa Chmura,Magiczna Piana,Ogród Pełen Sopli, Woda Sodowa, Duża Bańka, Samodzielny Balonik,Niezdecydowana Ciecz -chętni z dziećmi na niezapomniane doświadczenia chemiczne prosto z Krainy Lodu?

Więcej
piątek
02.12
2016
Wydarzenia |

Plastyczna zabawa świąteczna w Makaraka

Uwielbiamy to co rozwija wyobraźnię i daje możliwość wybawienia się. Wymogi te spełnia kolorowe Play Mais. To bardzo kolorowe… chrupki! Jednak nie do jedzenia a do tworzenia! Będziemy ciąć, rolować, zgniatać, kleić bez kleju, aby w efekcie otrzymać choineczkę 3D (do postawienia na stół lub półkę) oraz bombkę 3D do powieszenia na prawdziwą choinkę. Zapraszamy serdecznie do rodzinnej zabawy! Podczas tworzenia posłuchamy kolęd i będziemy podjadać pierniczki.

Więcej
piątek
25.11
2016
Wydarzenia |

Sposoby reakcji na trudne zachowania dziecka- konsekwencja zamiast kary

 Kiedy zachowanie dziecka stanowi dla Rodzica problem? W jaki sposób rodzice reagują na niepożądane zachowania swoich pociech? Dlaczego niektóre metody dyscyplinowania dzieci nie są skuteczne? W jaki sposób pozbawiony przemocy wyrazić sprzeciw wobec nieakceptowanych zachowań malucha?

Więcej
piątek
25.11
2016
Wydarzenia |

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Dzieci ! Z okazji światowego dnia pluszowego misia organizujemy przyjęcie dla Waszej najukochanszej przytulanki. Jeśli masz 1,5 – 3 latka to weź ze sobą swojego Misia i baw się z nami, tańcz, spiewaj i recytuj na jego część. Urzadzimy przyjęcie,  które będzie też okazją do nauki dzięki zabawom stymulującym zdolności umysłowe, umiejętności społeczne, językowe i manualne. Nie siedź w domu w deszczowy i pochmurny dzień – dołącz do wspólnej zabawy. ZAPRASZAMY !!!!

Więcej