KotoMania – Galowy Koncert  z okazji 10-lecia Fundacji Kocia Mama

ul. Traugutta 25
📅 piątek 23.02.2018
KotoMania - Galowy Koncert z okazji 10-lecia Fundacji Kocia Mama

23 lutego 2018 roku o godzinie 18 zapraszamy wszystkich miłośników kotów, przyjaciół i sympatyków Fundacji do Auli widowiskowej Textilimpexu mieszczącej się w Łodzi przy ulicy Traugutta 25 na  KotoManię czyli Galowy Koncert  z okazji 10 lecia Fundacji Kocia Mama.

Partnerem imprezy jest Firma Textilimpex, patronatem honorowym objęła Prezydent Miasta  Łodzi Hanna Zdanowska oraz Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko a opiekę medialną zapewnia m.in. Miasto Dzieci.

Wydarzenie uświetnią występy formacji tanecznych : Go Pomost, Czarnych Panter oraz zespołu dziecięcego Apsik.
W oficjalnej części imprezy wręczone zostaną statuetki wykonane przez fundacyjne rękodzielniczki : KotoManki jest to tradycyjne podziękowanie za wspieranie działań Fundacji a także  rozstrzygnięte  głosowanie internautów prowadzone na portalu społecznościowym Facebook.
Przygotowano wiele atrakcji uświetniających wydarzenie: wystawę prac dzieci z ICZMP oczywiście o tematyce kociej, kiermasz kocich gadżetów, atrakcje dla najmłodszych oferowane przez Salę Zabaw Ancymonek.
Po Koncercie zapraszamy na bankiet.
Na Galę zapraszamy wszystkich kociarzy i nie tylko, zamiast biletu prosimy o prezent dla kota: żwirek, karmę, zabawki lub inne akcesoria niezbędne w opiece nad kotami.

Fundacja Kocia Mama
Powstała 10 stycznia 2008 w wyniku naturalnej transformacji nieformalnej grupy kocich opiekunek działających wraz z Izą Milińską od 8 lat na rzecz wolno bytujących kotów.
Od samego początku wszystkim działaniom przyświecał cel nadrzędny : poprawa losu kota dzikiego.
Fundacja pracuje na wielu płaszczyznach, jednak  do najważniejszych jej misji należą  : świadoma adopcja, sterylizacja i kastracja czyli ograniczanie i kontrola populacji bytujących kotów, tworzenie enklaw dla osobników nie rokujących socjalizacji z człowiekiem- posiada ich 7 oraz filię w Szadku, która dysponuje domem tymczasowym dla psów, edukacja- promowanie poprawnych zachowań i właściwej komunikacji, kampanie – potencjał organizacji wykorzystywany jest w zbieraniu nakrętek- zakup sprzętu rehabilitacyjnego, opieka nad szkołą przyszpitalną przy ICZMP,  akcje społeczne czyli obalanie mitów i przesądów dotyczących zachowań kota, promocja  różnych form wolontariatu czyli domy tymczasowe, e-wolontariat, rękodzielnictwo.
Zakres działania obejmuje cały kraj.
Wszystkie zadania prowadzone są w oparciu o całkowity wolontariat.
Fundacja posiada status OPP, a cele realizuje ze środków pozyskanych w wyniku własnej wyłącznie aktywności.