Konkurs na Najładniejszy Wieniec Dożynkowy Gryfino 2016- zgłoszenia do 12 sierpnia!

Gryfiński Dom Kultury, ul. Szczecińska 17, 74-100 Gryfino
📅 piątek 12.08.2016
Gryfino - dożynki
W sobotę, 27 sierpnia 2016 odbędą się tegoroczne Dożynki Gminne. Święto plonów odbędzie się nietypowo, bo w Gryfinie, na nabrzeżu przy ul. Energetyków.

Dożynki rozpoczną się o godzinie 14 Mszą Świętą dożynkową w kościele pw. Narodzenia NMP. O godzinie 15.00 zaplanowano przemarsz korowodu dożynkowego. Uroczyste otwarcie gryfińskich dożynek odbędzie się o godzinie 15.30. Wówczas rozpocznie się także konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy. Od godziny 16 zaplanowane są występy artystyczne. Gwiazdą wieczoru będzie Baltic Neopolis Orchestra, której występ zaplanowano na godzinę 18. Od godziny 20.00 do 0.30 potrwa zabawa ludowa.

Zapraszamy sołectwa do udziału w konkursie na najładniejszy wieniec dożynkowy. Każde sołectwo Gminy Gryfino może zgłosić po jednym wieńcu. W konkursie nie biorą udziału wiązanki.

Sołectwa zainteresowane udziałem w konkursie powinny zgłosić swój akces do 12 sierpnia 2016r. pod adres: Gryfiński Dom Kultury, ul. Szczecińska 17, 74-100 Gryfino lub telefonicznie: 91 416 25 20.

Wyniki konkursu na najładniejszy wieniec dożynkowy ogłoszone zostaną przez przewodniczącego komisji konkursowej 27 sierpnia 2016r. podczas obchodów uroczystości dożynek gminnych.

Szczegółowy regulamin konkursu TUTAJ.