Konik Garbusek

Data wydarzenia: wtorek 15.01.2013 do czwartek 17.01.2013

Popularną rosyjską bajkę wielu dorosłych pamięta z dziecinnych lektur na dobranoc. Ta wierszowana opowieść o losach prostego Wani o dobrym sercu i jego przyjaciela Konika Garbuska w realizacji Aleksandra Maksymiaka umożliwia małym widzom spotkanie z tradycyjnym teatrem lalkowym.

Animowane zza parawanów kukły, jawajki, lalki bunraku, poetycka scenografia, wysmakowana muzyka stanowią o uroku tej klasycznej propozycji dla najmłodszych.

Występują: Irmina Annusewicz, Patrycja Łacina-Miarka, Krzysztof Grębski, Radosław Kasiukiewicz, Marek Koziarczyk, Bogdan Kuczkowski, Marek Tatko

czas: 1:15

15 stycznia, godz. 10.00
16 stycznia, godz. 10.00
17 stycznia, godz. 10.00

oraz na godzinę przed każdym spektaklem
sobota i niedziela – godzinę przed spektaklem

Rezerwacja biletów telefoniczna
(71) 344-76-77, (71) 344-12-16
poniedziałek – piątek w godz. 8.00 – 16.00

Zapisz się na newsletter !


Wrocławski Teatr Lalek

Wrocławski Teatr Lalek ma w swoim repertuarze adaptacje utworów z kanonu literatury dziecięcej i młodzieżowej (m.in. powieści Astrid Lindgren i Tove Jansson) oraz najpopularniejszych baśni. Gra jednak nie tylko klasykę. Ostatnie premiery to w większości …

Więcej

Adres:

pl. Teatralny 4
50-051 Wrocław


Kontakt:

71 335 49 01
sekretariat@teatrlalek.wroclaw.pl
http://www.teatrlalek.wroclaw.pl
facebook

pt-nie
16.12-18.12
2016
Wydarzenia |

Prosta historia we Wrocławskim Teatrze Lalek

Na początku był Raj: Dom. Ogród. Tata, mama, dziecko.  Świeciło słońce. Szczekał pies. Wszystko działało. Później pojawiła się chmura. Czarna chmura. Gdzieś daleko, nikt tego nie zauważył. Mijał czas. Chmur przybywało i nagle rozpętała się burza. Trzęsienie ziemi. Nastąpiła Zmiana. Wreszcie wszystko zniknęło. Nastało Nic. Pustka. Jak sobie z tym poradzić? Czy na niebie jeszcze […]

Więcej
nie-nie
04.09-25.09
2016
Wydarzenia |

Alicja w Krainie Czarów – wystawa ilustracji

Międzynarodowa wystawa, zorganizowana z inicjatywy estońskiej ilustratorki Viive Noor, prezentująca blisko 100 prac 72 współczesnych ilustratorów pochodzących z 16 krajów, m.in. Włoch, Portugalii, Hiszpanii, Niemiec, Węgier, Białorusi, Litwy, Łotwy i Estonii, a także Iranu.

Więcej
niedziela
26.06
2016
Wydarzenia |

Bajkobus na Święcie Wrocławia

Naładowany pozytywną energią spektakl grany ze sceny Bajkobusu, na potrzeby przedstawienia przerobionego na pionierski wóz transmisyjny – Elektrobus.

Więcej
sob-nie
11.02-12.02
2017
Wydarzenia |

Yemaya – Królowa Mórz w Teatrze Lalek

Omar jest wrażliwym i obdarzonym bogatą wyobraźnią pięciolatkiem. Lubi rozmawiać z kwiatami i z przedmiotami, z którymi zwykle się nie rozmawia. Pewnego dnia wszystkie domy w jego mieście zaczynają się rozpadać, a niebo staje się straszne. Omar i jego tata muszą uciekać przez ocean. Ale chłopiec nie dopływa na drugi brzeg. Zamiast tego trafia do […]

Więcej
niedziela
11.12
2016
Wydarzenia |

DZYŃ! Integracyjne warsztaty sensualne o sztuce

Podczas zajęć dzieci i ich opiekunowie na nowo odkryją rzeczywistość, która wydaje się dobrze znana. Zainspirujemy uczestników do celebrowania ich własnego, wyjątkowego spojrzenia na świat.

Więcej
sobota
14.05
2016
Wydarzenia |

UCHO-wisko w Teatrze Lalek

Spotkanie autorskie z autorką książki ,,Wierszyki z krainy muzyki” i aktorką WTL Aleksandrą Mazoń, połączone z warsztatami teatralno-plastyczno-muzycznymi UCHOwisko, czyli aktywne słuchanie i muzyki malowanie.

Więcej
pt-nie
20.01-22.01
2017
Wydarzenia |

Tesla vs Edison we Wrocławskim Teatrze Lalek

TESLA vs EDISON to trzymająca w napięciu opowieść osadzona w industrialnych realiach początków XX wieku – oparta na faktach historia zaciętej rywalizacji dwóch wielkich wynalazców o prymat w dziedzinie elektryczności.

Więcej
sob-nie
18.02-19.02
2017
Wydarzenia |

MIRAŻE. Baśnie Ludów Wschodu

Oto Iram – tajemnicze Miasto Kolumn – staje przed nami otworem! Każdy turysta może w nim zostać nie tylko świadkiem, ale i uczestnikiem niezwykłych wydarzeń opromienionych duchem baśni tysiąca i jednej nocy. Na fabułę MIRAŻY składa się wiele historii, zarówno miejskich, jak i pustynnych, skupionych wokół centralnej opowieści o niemożliwej miłości królewny Budur i królewicza […]

Więcej
pt-nie
27.01-29.01
2017
Wydarzenia |

Kręcipupa w Teatrze Lalek

Uspokój się. Usiądź choć na chwilę. Przestań się KRĘCIĆ. Nie mogę. Nie chcę! Muzyczno-ruchowe przedstawienie dla najnajmłodszych i ich rodziców. Spektakl o niepowstrzymanej potrzebie ruchu i niemożności powstrzymania się od KRĘCENIA.

Więcej