Kino Dzieci Prezentuje, Amok w Gliwicach

Kino studyjne AMOK, Dolnych Wałów 3, Gliwice
📅 niedziela 21.05.2017
Kino Dzieci Prezentuje
Od grudnia do czerwca, na ekranie naszego kina, goszczą najlepsze filmy  III. edycji Festiwalu Kino Dzieci. Prezentowane tytuły to selekcja produkcji z ostatnich kilkunastu miesięcy, których Stowarzyszenie Nowe Horyzonty poszukuje na międzynarodowych festiwalach. Każdy z nich dobrany jest z myślą o konkretnej kategorii wiekowej widza.

Zapraszamy na filmy nagradzane i oklaskiwane na świecie – niebanalne kino aktorskie, pobudzające wyobraźnię filmy animowane, długie metraże oraz zestawy różnorodnych filmów krótkich.

Premiery KINO DZIECI PREZENTUJE to mądre i zabawne filmy, a także możliwość poznania niezwykłych  bohaterów. Wszystkie są doskonałą przygodą dla najmłodszych.

21  MAJA 2017, godz. 16.15
To coś, moje moje i inne filmy krótkie

W kinie na naszych oczach dzieją się nawet najbardziej niesamowite historie. Krokodyl, mysz, słoń, żaba i inni miesz­kańcy miasteczka zwierząt wspólnie gotują zupę z kamieni, górskie szczyty dokuczają nieśmiałemu pagórkowi, a kapryśny, były jedynak opanowuje sztukę dzielenia się. Chodźcie do kina!

To coś, Niemcy 2015, 6 min | Moje, moje, Dania 2012, 24 min | Zupa z kamieni, Belgia 2015, 7 min | Nowy gatunek, Czechy 2015, 6 min

Kategoria wiekowa:  4+

Bilety: 10 zł