kiermasz produktów dla dzieci

Data wydarzenia: niedziela 19.06.2011

DobranocPchłyNaNoc zaprasza na… drugą edycję kiermaszu produktów dla dzieci: Pchli Targ

 

Kiedy: 19 czerwca (niedziela) 2011 roku, godz. 12:00-19:00

Gdzie: restauracja / kawiarnia Spokojna 15, ul. Spokojna 15 (kilkaset metrów od ch Arkadia)

 

′Pchli Targ′ to pierwszy w Warszawie kiermasz produktów wyłącznie dla dzieci. Impreza skierowana do rodziców, którzy szukają dla swoich maluchów ładnych, oryginalnych ubrań, zabawek i innych przedmiotów przydatnych małemu człowiekowi.

′Pchli Targ′ to moda, zabawki, design, fotografia – wszystko w tym samym miejscu i czasie.

W kiermaszu weźmie udział 30 wyselekcjonowanych wystawców: artystów, projektantów, właścicieli sklepów internetowych. Ludzi zdolnych, kreatywnych – często rodziców – którzy mają potrzebę tworzenia dla dzieci produktów alternatywnych do tych, które znajdujemy na większości sklepowych półek. Stawiamy na estetykę, jakość i oryginalność. Mówimy ′NIE′ chińskiej produkcji, plastikowym stworom, zalewającym dziecięcy rynek z każdej strony. Dbamy o to, aby otaczać swoje dzieci tym co ładne i niemasowe.

Miejsce, w którym odbędzie się letni ′Pchli Targ′ jest magiczne. Spokojna 15 to znajdująca się w XIX-wiecznym budynku należącym do Akademii Sztuk Pięknych restauracja przy ulicy Spokojnej 15 w Warszawie. Jest cicho, spokojnie, zielono i klimatycznie. Kiermasz odbędzie się na urokliwym brukowanym dziedzińcu kawiarni. Będzie słońce, trawa, leżaki, lemoniada i piękne rzeczy do kupienia.

 

WSTĘP WOLNY!!

 

Oto pełna lista wystawców biorących udział w drugiej, letniej edycji ′Pchlego Targu′:

 

Alelale / Ania Żelazowska (maskotki)

Boskas Teddies (miśki)

Ciocia Zoja (drewniane zabawki)

CookieTown (ciacha)

Creature Industry (stwory)

Czachor Kids (moda)

Dizajn dla dzieci (dizajnerskie akcesoria)

DobranocPchłyNaNoc (sprawy łóżeczkowe)

Dwie Siostry (książki)

Dział Kadrów (foto)

Gagani (maskotki / akcesoria)

Green Sheep (buty)

Ilustratornia (ilustracja)

Karamba (szatańskie maskotki)

Kasia Hawryluk (ilustracja)

Kultowe Dobranocki (zabawki oldskul)

Kurka Wodna (poduchy handmade)

Licoreese / Anna Pięta (opaski)

Mamaprojekt (dekoracje)

Numery Litery (ksiażki)

Ochh Tu Tu (sukienki)

Ola&Olek (moda)

Popo (kolorowa biżuteria)

Rabose Workshop (litery)

Sankowo (koty)

Smoczek (moda)

Spoko Studio (t-shirty)

Steinkeller (rysunki)

Szmacianki (lalki)

Tandem (mini-notesy)

 

 

Zapisz się na newsletter !


Muzeum Pałac w Wilanowie

Muzeum wilanowskie jest najstarszym polskim muzeum sztuki. Zostało założone w 1805 roku z inicjatywy ówczesnych właścicieli Aleksandry i Stanisława Kostki Potockich. Kolejni właściciele z rodu Potockich, a następnie Branickich udostępniali nieprzerwanie wilanowskie zbiory. W 1877 …

Więcej

Adres:

ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16
02-958 Warszawa


Kontakt:

0-22 842-25-09; 0-22 842 81 12
muzeum@muzeum-wilanow.pl
http://www.wilanow-palac.art.pl

sobota
29.04
2017
Wydarzenia |

Badacze przyrody – warsztaty przyrodnicze dla rodzin

Zapraszamy na rodzinne warsztaty przyrodnicze, w czasie których nauczymy się rozpoznawać wczesnowiosenne gatunki kwiatów. W czasie spotkania poznamy takie rośliny, jak: zawilec żółty i gajowy, ziarnopłon, kokorycz, fiołek. Bardzo dokładnie obejrzymy je przez lupy! Na koniec wykonamy rysunek botaniczny wybranego gatunku rośliny.

Więcej
niedziela
23.04
2017
Wydarzenia |

Wiosenna wycieczka przyrodnicza – warsztaty przyrodnicze dla rodzin

W kwietniu w wilanowskich ogrodach zakwitają łanami złocie, ziarnopłony, zawilce i kokorycze. Gdzie ich szukać? Dlaczego o tej porze tak intensywnie się rozwijają? Jakie owady można zobaczyć wśród płatków ich koron? Zapraszamy na kolejny przyrodniczy spacer trasą opisaną w rodzinnym przewodniku „Ogrody wilanowskie. 12 pełnych przygód spacerów”. Uzbrojeni w lupy poszukiwać będziemy najdrobniejszych mieszkańców królewskich ogrodów! 

Więcej
sobota
22.04
2017
Wydarzenia |

Nadworni przyrodnicy króla Jana III – warsztaty przyrodnicze dla rodzin

Wiosna w parku wilanowskim zagościła na dobre! W weekendy całe rodziny przybywają oglądać kwitnące przed pałacem magnolie, dywan z zawilców rozpostarty nad Jeziorem Wilanowskim i fiołki ułożone w barokowe wzory. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o wiosennych kwiatach, zapraszamy na warsztaty! Wyposażeni w lupy będziemy docierać do najdalszych i najciekawszych zakątków wilanowskiego parku.

Więcej
sobota
08.04
2017
Wydarzenia |

A kto to? A co to? warsztaty dla dzieci ze spektrum autyzmu

Zabierzcie swoje dzieci do miejsca magicznego i zachwycającego. Zabierzcie je do wilanowskiego pałacu, w którym 300 lat temu mieszkali król, królowa oraz ich dzieci. Przekonajcie się, że muzeum może być miejscem przyjaznym i otwartym.

Więcej
wt-pon
21.03-10.04
2017
Wydarzenia |

Moje ulubione muzeum! – program dla rodzin

Czy Twoja córka chciałaby być królewną? Czy Twój syn interesuje się zamkami i pałacami? Czy Wasze dzieci lubią muzea? Jeśli chcecie, żeby je polubiły i sprawdziły, jak mądrze i dobrze można się bawić w muzeum, zgłoście się do rodzinnego programu „Moje ulubione muzeum!”.

Więcej
sob-nie
01.04-02.04
2017
Wydarzenia |

IX Wystawa Tulipanów w Wilanowie

Prawie 100 odmian tulipanów ułożonych w finezyjne kompozycje, kiermasz kwiatowy oraz wykłady i warsztaty przyrodnicze – pierwszy weekend kwietnia w Wilanowie będzie bardzo wiosenny. Zapraszamy na IX Wystawę Tulipanów!

Więcej
sobota
25.03
2017
Wydarzenia |

Dziecięce Atelier – warsztaty haftu dla rodzin z dziećmi

Dowiecie się o różnych technikach wyszywania, czyli ozdabiania tkanin za pomocą nici i nie tylko. Zobaczycie także, gdzie w pałacu króla Jana III można podziwiać prawdziwe cuda wykonane rękami hafciarek. Następnie sami spróbujecie stworzyć własne dzieła hafciarskie! W trakcie warsztatów będziecie wyszywać literki.

Więcej
sobota
25.03
2017
Wydarzenia |

Badacze przyrody -warsztaty dla rodzin z dziećmi

Aby zostać badaczem przyrody, nie trzeba jechać na koniec świata. Zaskakująca przyroda czeka na Was w ogrodach wilanowskich! Posłuchajcie ptasich śpiewów, sprawdźcie, jak zimują parkowe zwierzęta i znajdźcie ich tropy oraz ślady. Uzbrojeni w lupy i lornetki wyruszmy na niezapomnianą przygodę w królewskich ogrodach!

Więcej
sobota
25.02
2017
Wydarzenia |

W Staropolskiej kuchni – warsztaty kulinarne dla rodzin z dziećmi

Połączcie miód ze szpinakiem i spróbujcie odpowiedzieć, czy jest to deser czy danie główne. Poznajcie zasady savoir-vivre’u i nauczcie się posługiwania sztućcami do ślimaków i owoców. Zajrzyjcie do wilanowskiej apteczki, wybierzcie z niej zioła i przygotujcie własne aromatyczne woreczki. Gdzie możecie tego wszystkiego spróbować? Podczas kulinarnych warsztatów dla rodzin w Muzeum Pałacu w Wilanowie!

Więcej
sobota
25.02
2017
Wydarzenia |

Dziecięce atelier – warsztaty haftu dla dzieci

Czy Twoje dziecko ma zdolności artystyczne i szukasz kreatywnych zajęć, aby mogło je rozwijać? Przyjdź z nim do wilanowskiego pałacu, gdzie nauczymy je haftować! Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy znakomicie się bawią, gdy mają pod ręką kolorowe nici, tkaniny i igły.

Więcej
sob-pon
18.02-20.02
2017
Wydarzenia |

Warsztaty kaligrafii w Wilanowie cykl dla rodzin

Jak sprawić, by dziecko nie tylko nauczyło się staranniej pisać, lecz także rozwinęło swoją wyobraźnię oraz zaczęło lepiej wyrażać siebie i swoje myśli? Przyjść z nim na kurs kaligrafii do Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

Więcej