Kiermasz i koncert w Centrum Kultury w Piasecznie

📅 sobota 08.04.2017 do niedziela 09.04.2017
kiermasz wielkanoc
8 (sobota) – 9 (niedziela) – godz. 10:00

Kiermasz Wielkanocny w Złotokłosie. W sobotę podczas kiermaszu odbędą warsztaty dla dzieci i dorosłych. Organizator – Klub Seniora, Klub Kultury w Złotokłosie, ul. 3 Maja 30, wstęp wolny.

Zapraszamy wszystkich na Kiermasz Wielkanocnym który odbędzie się w Złotokłosie. Podczas kiermaszu odbędą warsztaty robienia palm dla dzieci i dorosłych.

Informacji udziela koordynator – Aleksandra Wacławiek tel. 508927023.

8 ( sobota) – godz. 18:00

Igramy z wiosną” – koncert Instrumentalistów Edukacji Muzycznej CK

Dom Kultury, ul. Kościuszki 49, wstęp wolny

Zapraszamy na koncert Instrumentalistów Edukacji Muzycznej Centrum Kultury w Piasecznie.

Motywem przewodnim będzie wędrująca wśród widowni – Pani „Wiosna” ….a pomiędzy nuceniem Pani „Wiosny” usłyszymy w instrumentalnym wykonaniu utwory m.in.: Y. Tiersena, J.S. Bacha, M. Clementeiego, G. Gershwina, M. Niemiry, G. Allberta, L. Einaudiego, K. Rutkowskiego i wielu wielu innych kompozytorów……

9 (niedziela) – godz. 10.00

Kiermasz Wielkanocny w Piasecznie

Plac Piłsudskiego ( Rynek), wstęp wolny

Kiermasz Wielkanocny organizowany przez Muzeum Regionalne. Na piaseczyńskim rynku rozstawione zostaną kramy z dekoracjami wielkanocnymi, pisankami, palmami, tradycyjnymi wyrobami spożywczymi.

PROGRAM WYDARZENIA

Godz. 12.30 życzenia Burmistrza i poczęstunek dla mieszkańców.

Godz. 12-14 bezpłatne warsztaty dla dzieci.

Godz. 14 rozstrzygnięcie konkursu na „Rodzinną palmę wielkanocną” oraz wręczenie nagród.