Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +
Język hiszpański dla dzieci

różne lokalizacje
🗺
📅 wtorek 21.02.2017 do poniedziałek 06.03.2017
399 zł/15 zajęć
Język hiszpański dla dzieci
Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego ?

Język hiszpański jest bardzo popularnym językiem, posługuj się nim ok 400 mil ludzi na całym świecie, co daje mu pozycję w TOP 3 najważniejszych języków na świecie. Hiszpański jest językiem urzędowym wielu krajów oraz światowych organizacji. Na rynku pracy oprócz języka angielskiego to hiszpański sprawia, że zwiększają się nasze szanse na pracę w międzynarodowej firmie. Hiszpański to również muzyka, bogata kultura, filmy itp. Język hiszpański nie jest trudny do nauczenia, po 3 latach nauki można się nim posługiwać w sposób komunikatywny. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko miało od najmłodszych lat kontakt z językiem hiszpańskim lub portugalskim, a do tego dobrze się bawiło i ciekawie spędzało czas zapraszamy do nas. Nasi lektorzy są filologami lubiącymi pracę z dziećmi.  Uczymy języka żywego, autentycznego i skupiamy się na jego zastosowaniu w realnych i praktycznych sytuacjach komunikacyjnych.

Posiadamy ofertę specjalnie skierowaną do najmłodszych.
• Zajęcia prowadzone są w trzech grupach językowych 3-6 lat i 7-9, 10-12
• Oferujemy zajęcia przyjazne dzieciom, uczymy poprzez animacje, zabawy, piosenki, rymowanki i gry.
• Angażujemy wiele zmysłów przez co nauka języka jest przyjemna i ogólnorozwojowa.
• Zajęcia prowadzone przez nauczycieli posiadających doświadczenie w nauczaniu najmłodszych.
• Zapewniamy wysoką jakość nauczania
• Oferujemy małe grupy

Kurs dla dzieci -399 zł/15 zajęć, zajęcia odbywają się raz w tygodniu, 1 lekcja 60min.

Obecnie prowadzimy zajęcia w:
-Szkole Podstawowej nr 70 im. Mikołaja Kopernika na ul. Pięknej 37
-Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia nr 1 im. Henryka Wieniawskiego na ul. Solnej 12.
Zajęcia mogą się odbywać także w w naszej siedzibie szkoły Porto Alegre na ul. Dąbrowskiego 23/1.

Semestr wiosenny rozpoczyna się 6 marca.

Czy i jak motywować dzieci

Więcej informacji TUTAJ

oraz bezpośrednio w sekretariacie szkoły:

tel. kom.: 512 837 797
mail: poznan@portoalegre.pl