Jarmark Bożonarodzeniowy w Żukowie

📅 sobota 02.12.2017 do niedziela 03.12.2017
bezpłatne
Jarmark Bożonarodzeniowy w Żukowie

2 i 3 grudnia w Żukowie na Placu Mariackim przy kościele pw. WNMP odbędzie się międzynarodowy Jarmark Bożonarodzeniowy.

Tradycyjnie już, oprócz stoisk z rękodziełem z Kaszub, swoje stragany przygotują gminy partnerskie z Francji, Niemiec oraz ze Świdnicy. Będzie to okazja do nabycia unikalnych prezentów, skosztowania specjałów kuchni kaszubskiej, francuskiej, niemieckiej oraz dolnośląskiej.

Ze sceny popłynął kolędy. Wystąpią między innymi Juan Felipe Alvarado oraz Kapela Góralska, a także artyści z Gminy Żukowo. W sobotę nastąpi rozświetlenie choinki, a w niedzielę Mikołaj będzie rozdawał prezenty najmłodszym. Jarmark zakończony zostanie pokazem sztucznych ogni.

Zapraszamy!