Inteligentne miasto – warsztaty w Ministerstwie Cyfryzacji

Warszawa, Ministerstwo Cyfryzacji, ul. Królewska 27
📅 sobota 22.10.2016
warsztaty-i-rozlozona-makieta-e1475759560852-1024x468

Zapisz się na warsztat Inteligentne Miasto, który odbędzie się w gmachu Ministerstwa Cyfryzacji w dniu 22.10.2016 (sobota)!

W trakcie zajęć uczestnicy mają okazję zbudować i zaprogramować urządzenia sterujące ruchem drogowym w miastach. Światła drogowe, przejazd kolejowy czy system sterujący światłami na skrzyżowaniach drogowych, to tylko niektóre wyzwania, przed którymi staną dzieci podczas warsztatów.

DOCELOWA GRUPA WIEKOWA: dzieci w wieku od 9 do 12 roku życia. Do udziału zachęcamy też rodziców!

• FORMA ZAJĘĆ: warsztat uczący programowania połączony tematycznie z funkcjonowaniem prawdziwych miast
  • ZAPEWNIAMY: komputer, zestaw miasta dla każdego uczestnika

CENA:

• bezpłatne
  • Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona, o miejscu decyduje kolejność zgłoszeń.

Całość odbywa się w ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania

Zabieram dzieci z sieci

Kurs dla rodziców cyfrowych dzieci

Nauka zdalna spowodowała, że twoje dziecko nie odchodzi od komputera nawet w wolnym czasie? Czujesz się bezsilny jako rodzic? Nie wiesz, gdzie wytyczyć granice i jak je egzekwować? Chciałbyś nawiązać z dzieckiem konstruktywny dialog na temat używania mediów elektronicznych?

Ten kurs jest właśnie dla ciebie!

Warszawa, Ministerstwo Cyfryzacji, ul. Królewska 27