ImproBaja

Nadbałtyckie Centrum Kultury, Korzenna, Gdańsk
📅 niedziela 30.10.2016
teatr nadbałtyckie centrum kultury
W niedzielę 30.10 o godzinie 15.00 zapraszamy do Ratusza Staromiejskiego- siedziby Nadbałtyckiego Centrum Kultury na improwizowaną bajkę dla dzieci, którą zaprezentują trójmiejscy improwizatorzy.

ImproBaja to bajka, której jeszcze nie ma, a żeby to zmienić potrzebne są pomysły młodych widzów. To dzieci zabiorą aktorów w świat fantazji, magii i niespodziewanych zwrotów akcji, dzięki swojej wyobraźni 🙂 Wskażą postaci i wymyślą im przygody, a aktorzy to odegrają. W taki sposób powstanie improwizowana i niepowtarzalna bajka 🙂

Wydarzenie towarzyszy II Festiwalowi Trójmiejskich Improwizatorów ” Podaj Pagaj”, który trwa od 28.10.2016

PODAJ PAGAJ, festiwal trójmiejskich improwizatorów. To wydarzenie, podczas którego improwizatorzy z Waszych ulubionych grup z trójmiasta mieszają się, zakasują rękawy i sprawdzają się w nowych improokolicznościach. Można nazwać to eksperymentowaniem z impro i nie będzie to dalekie od prawdy.

Na program głównie składają się długoformatowe spektakle, których koncepcje przygotowują Magdalena Bochan-Jachimek, Małgorzata Różalska, Małgorzata Tremiszewska, Rafał Kaczmarski i Wojciech Tremiszewski.

Prócz tego wydarzenia w klubie festiwalowym – 107, na Ogarnej w Gdańsku, Dżem improwizatorów, a może także i co odważniejszych widzów oraz Niespodzianka:)

I jeszcze pełen zestaw warsztatów – tak dla improwizujących już, jak i tych, którzy chcą z impro styknąć się po raz pierwszy (uwaga! silnie zaraża i uzależnia:)).

Zapraszamy!

Kibicuj w eksperymentowaniu swoim ulubionym improwizatorom!
Poznawaj nowych improwizatorów!
Baw się dobrze i sprawdzaj nowe!

Jak znasz impro, to nie możesz nie przyjść! Jak nie znasz impro, to poznaj je na naszym festiwalu!

PROGRAM FESTIWALU

28.10.2016 PIĄTEK

Grupa Rafała Kaczmarskiego

Grupa Małgorzaty Różalskiej