II charytatywny koncert Przemek Dzieciom

Scena Teatralna NOT RAJSKA 6, Gdańsk
📅 niedziela 04.02.2018
II charytatywny koncert Przemek Dzieciom

Fundacja „Przemek Dzieciom” zaprasza na „II charytatywny koncert Przemek Dzieciom”.

Wystąpią: Halina Frąckowiak, Katarzyna Jamróz, Małgorzata Zajączkowska, Bieryt/Ruciński, Jary Oddział Zamknięty, Wojciech Solarz, koncert poprowadzą Zygmunt Chajzer i Roman Czejarek, a licytację Krzysztof Skiba.

Zebrane środki zasilą konto Fundacji „Przemek Dzieciom” która pomaga najbardziej potrzebującym dzieciom z Trójmiasta.

Możliwość wylicytowania wyjątkowych przedmiotów podarowanych przez najwybitniejszych artystów. Na miejscu koncertu będzie można nabyć płyty, książki, gadżety z autografami.

CEGIEŁKI
Numerowane miejsca w cenie 50 zł i 70 zł.
Przez internet – kontakt@przemekdzieciom.pl
Telefon 512-811-973
Wtorki – 15:30-16:30 – NOT w Gdańsku
Soboty (oprócz 20.01) – 13:00-14:00 – Zatoka Sztuki w Sopocie

Zabierz rodzinę oraz znajomych i razem z największymi gwiazdami w pierwszą niedzielę lutego pomóż chorym dzieciom!

Patronat honorowy
Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak,
Prezydent Miasta Gdańsk Paweł Adamowicz,
Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk.

Partnerzy – Grupa Zdunek, Ergo Hestia, Drukomania.pl, Studio 102, Zatoka Sztuki, Hotel Haffner, Villa Antonina, Villa Flaming, Hotel Sadova, Ziaja, Rat Film, Multi Studio, Piotr Manasterski, Luk Art Photo, Quark, Artsviu, Fundacja Dzielimy się radością, Wolontariat Miasta Gdańska, My3miasto.pl, Metamorfoza, Prone Taxi, Adelante.

Patronat medialny – Gdansk.pl, Trojmiasto.pl , Gazeta Wyborcza, Co Jest Grane 24, Radio Gdańsk, Magazyn Pomorski, Panorama Pomorza, Magazyn Together, TVP2.

wydarzenie na Facebooku