Fundacja Gajusz – nastaw się na wolontariat!

📅 sobota 22.11.2014 do niedziela 23.11.2014
Fundacja Gajusz – nastaw się na wolontariat!

22 i 23 listopada 2014
sobota-niedziela
godz. 12.00-16.00

Pasaż Tesco
ul. Pojezierska 93

Spotkanie z Fundacją Gajusz

Głównym celem działalności fundacji jest pomoc przewlekle chorym dzieciom. Ponadto jednostka prowadzi pomoc psychologiczną, arteterapię oraz pomoc socjalną dla pacjentów. Przedstawiciele organizacji będą obecni 22 i 23 listopada w godzinach 12:00-16:00, w Pasażu Tesco przy ulicy Pojezierskiej 93. Jednostka zaprezentuje swoją działalność – opowie o pomaganiu potrzebującym oraz o idei wolontariatu.
Ponadto każdy uczestnik wydarzenia otrzyma płytę z kolędami nagraną przez Fundację Gajusz!

Akcja odbędzie się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, skierowanego do mieszkańców Łodzi, objętego Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Łodzi, Hanny Zdanowskiej. W Pasażu Tesco przy ulicy Pojezierskiej 93 swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności.

Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akcji zachęcamy do kontaktu z lokalnym koordynatorem programu, Tobiaszem Puchalskim, pod adresem tobiasz@show4.biz