Fundacja dzieci Niczyje

Data wydarzenia: środa 04.08.2010 do piątek 31.12.2010

Konsultacje to spotknie z psychologiem (psychoterapeutą) mające na celu określenie charakteru problemu i wskazanie sposobów pomocy lub możliwości jego rozwiązania. Rola Rodzica to oprócz wielu radości także stres, zmaganie się z wieloma problemami, zmęczenie, niepewność. Rodzice często zostają sami z wieloma trudnościami. Nie zawsze mają oparcie.

W czasie spotkania Rodzice mają możliwość opowiedzenia o trudnościach, podzielenia się wątpliwościami, przyjrzenia się problemom, uzyskania informacji o sposobach poradzenia sobie.

Najbliższe terminy:

Konsultacje rozpoczynają się od lipca, odbywają się w terminie uprzednio uzgodnionym.

Adres: ul.Cieszkowskiego 1/3lok.119 (blisko Pl.Wilsona)

Zapisy:

www.pomocrodzicom.pl

0 609 858 868 – Monika Ciechomska

Konsultacje są bezpłatne. Rodzice z Dzielnicy Żoliborz mają pierwszeństwo.

Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Rezerwat Kultury".

Projekt współfinansowany ze środków The Velux Foundations w ramach programu „Bezpieczne dzieciństwo" Fundacji Dzieci Niczyje

 

 

 

 

Zapisz się na newsletter !


Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę (wcześniej Fundacja Dzieci Niczyje )

Fundacja Dzieci Niczyje istnieje od 1991 roku, jest organizacją pozarządową o charakterze non-profit, której celem jest ochrona dzieci przed krzywdzeniem oraz pomoc dzieciom krzywdzonym, ich rodzinom i opiekunom. W placówkach prowadzonych przez Fundację udzielamy pomocy psychologicznej, …

Więcej

Adres:

ul. Walecznych 59
03-926 Warszawa


Kontakt:

(22) 616 02 68
fdn@fdn.pl
http://www.fdn.pl
facebook

pt-nie
18.11-25.12
2016
Wydarzenia |

List do Św. Mikołaja

Rusza świąteczna akcja Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę „Wyślij list… Od Św. Mikołaja”! W tym roku pomocnikami Mikołaja są znani ilustratorzy książek dla dzieci.

Więcej
pt-nie
11.11-27.11
2016
Wydarzenia |

Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 pomaga już 8 lat

Milion połączeń i wiadomości. Stoją za nimi dzieci i ich historie oraz ich potrzeba bycia wysłuchanymi i zrozumianymi. Od 8 lat młode osoby dzwonią i piszą do bezpłatnego Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Konsultanci towarzyszą im w ich codziennych problemach, wątpliwościach, a często też w sytuacjach bardzo trudnych, czy dramatycznych.

Więcej
pon-pon
07.11-21.11
2016
Wydarzenia |

Dobry Rodzic Dobry Start – warsztaty dla dzieci

Zapraszamy rodziców małych dzieci na spotkania z cyklu Ważne tematy dla mamy i taty. W listopadzie odbędą się dwa spotkania: Mały terrorysta – o dziecięcych atakach złości i Emocje małego dziecka.

Więcej
wt-nie
06.12-18.12
2016
Wydarzenia |

Nie pozwól mi zniknąć!

10 września br. wraz z obchodami Światowego Dnia Zapobiegania Samobójstwom ruszyła Kampania Zobacz… Znikam, pierwsza w Polsce kampania na rzecz zapobiegania samobójstwom dzieci i młodzieży w Polsce.

Więcej
pon-nie
12.09-25.09
2016
Wydarzenia |

Warsztaty dla rodziców małych dzieci

W imieniu Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje) zachęcamy do korzystania z oferty skierowanej do rodziców dzieci do 6 roku życia .  Wśród bezpłatnych propozycji Fundacji znajdziecie warsztat dla rodziców oczekujących dziecka czy warsztaty Być mamą i Wsparcie na starcie dla rodziców dziecka do 1 roku życia.   Spotkania i warsztaty edukacyjne SPOTKANIA EDUKACYJNE Wojny […]

Więcej
wt-sob
12.07-23.07
2016
Wydarzenia |

Centrum Pomocy Dzieciom, które doświadczyły przemocy i wykorzystywania seksualnego

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę chce stworzyć pierwsze w Polsce specjalistyczne Centrum Pomocy Dzieciom, które doświadczyły przemocy i wykorzystywania seksualnego Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje) rozpoczyna kampanię „Razem budujemy Centrum Pomocy Dzieciom – Razem dajemy dzieciom siłę”, której celem jest zgromadzenie funduszy na uruchomienie specjalistycznego centrum pomocowego dla krzywdzonych dzieci. W Polsce nie […]

Więcej
pon-pon
06.06-13.06
2016
Wydarzenia |

Aktywny poniedziałek

Najbliższe spotkania dla rodziców w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje):

Więcej
pon-sob
16.05-28.05
2016
Wydarzenia |

Dajemy Dzieciom Siłę

Od 25 lat dajemy dzieciom siłę!
Po ćwierć wieku działania Fundacja Dzieci Niczyje zmieniła nazwę

Więcej
pt-sob
29.04-28.05
2016
Wydarzenia |

Wysoki Sądzie, wysłuchaj dziecko!

Fundacja Dzieci Niczyje i Stowarzyszenie Sędziów Rodzinnych w Polsce, pod honorowym patronatem Krajowej Rady Sądownictwa i Rzecznika Praw Dziecka, zainaugurowały kampanię społeczną dotyczącą wysłuchania dziecka przez sędziego w postępowaniu cywilnym.

Więcej
pon-nie
13.07-09.08
2015
Wydarzenia |

Warsztaty umiejętności rodzicielskich – terminy jesienne

Warsztaty są cyklem spotkań, podczas których rodzice mogą zdobyć wiedzę na temat rozwoju dziecka oraz umiejętności, które pozwolą im radzić sobie w wielu nowych, a także trudnych dla nich sytuacjach związanych z wychowywaniem dziecka.

Więcej
pon-nie
29.06-12.07
2015
Wydarzenia |

Bilans Na Koniec Roku Szkolnego

Już Tysiąc Szkół I Przedszkoli Zabiega O Certyfikat Chronimy Dzieci
Już blisko 1000 szkół i przedszkoli z całej Polski przystąpiło do programu Chronimy Dzieci, by lepiej chronić dzieci przed przemocą oraz uzyskać certyfikat potwierdzający podejmowanie działań na rzecz bezpieczeństwa najmłodszych.

Więcej
poniedziałek
15.06
2015
Wydarzenia |

Zdrowe finanse domowe – jak zacząć?

Chciał/a/byś jeździć z rodziną na wymarzone wakacje?
Chciał/a/byś, aby Twoje dziecko realizowało swoje pasje (które kosztują)?
Zdarza Ci się wyrzucać jedzenie?
Co jest ważne, gdy w rodzinie pojawia się dziecko?
Ważne są… PIENIĄDZE. Ale na szczęście nie tylko!

Więcej