Fundacja dzieci Niczyje

Data wydarzenia: środa 04.08.2010 do piątek 31.12.2010

Konsultacje to spotknie z psychologiem (psychoterapeutą) mające na celu określenie charakteru problemu i wskazanie sposobów pomocy lub możliwości jego rozwiązania. Rola Rodzica to oprócz wielu radości także stres, zmaganie się z wieloma problemami, zmęczenie, niepewność. Rodzice często zostają sami z wieloma trudnościami. Nie zawsze mają oparcie.

W czasie spotkania Rodzice mają możliwość opowiedzenia o trudnościach, podzielenia się wątpliwościami, przyjrzenia się problemom, uzyskania informacji o sposobach poradzenia sobie.

Najbliższe terminy:

Konsultacje rozpoczynają się od lipca, odbywają się w terminie uprzednio uzgodnionym.

Adres: ul.Cieszkowskiego 1/3lok.119 (blisko Pl.Wilsona)

Zapisy:

www.pomocrodzicom.pl

0 609 858 868 – Monika Ciechomska

Konsultacje są bezpłatne. Rodzice z Dzielnicy Żoliborz mają pierwszeństwo.

Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Rezerwat Kultury".

Projekt współfinansowany ze środków The Velux Foundations w ramach programu „Bezpieczne dzieciństwo" Fundacji Dzieci Niczyje

 

 

 

 

Zapisz się na newsletter !


Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę (wcześniej Fundacja Dzieci Niczyje )

Fundacja Dzieci Niczyje istnieje od 1991 roku, jest organizacją pozarządową o charakterze non-profit, której celem jest ochrona dzieci przed krzywdzeniem oraz pomoc dzieciom krzywdzonym, ich rodzinom i opiekunom.W placówkach prowadzonych przez Fundację udzielamy pomocy psychologicznej, …

Więcej

Adres:

ul. Walecznych 59
03-926 Warszawa


Kontakt:

(22) 616 02 68
fdn@fdn.pl
http://www.fdn.pl
facebook

czw-nie
13.04-07.05
2017
Wydarzenia |

„W oczekiwaniu na dziecko”

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, serdecznie zaprasza do współpracy! W swojej ofercie mamy do zaproponowania udział w nieodpłatnym warsztacie – „W oczekiwaniu na dziecko”.

Więcej
śr-nie
15.02-19.03
2017
Wydarzenia |

Być ojcem, być sobą – warsztaty dla ojców

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę/Dawniej Fundacja Dzieci Niczyje zaprasza ojców dzieci 0-6 lat na warsztat pt. Być ojcem, być sobą. Będzie to spotkanie w gronie samych ojców o tym, jakie zmiany zachodzą po pojawieniu się dziecka w rodzinie, o przyjemnościach i trudnościach związanych z ojcostwem.

Więcej
wt-pt
14.02-17.03
2017
Wydarzenia |

„Chroń dziecko w sieci” – ogólnopolska kampania na rzecz ochrony dzieci przed szkodliwymi treściami

Już ponad 80% dzieci w wieku przedszkolnym regularnie korzysta z sieci. Z wiekiem odsetek ten dynamicznie rośnie. Tymczasem, niekontrolowany dostęp najmłodszych dzieci do internetu coraz częściej skutkuje kontaktem z nieodpowiednimi treściami, jak pornografia, przemoc, czy mowa nienawiści. W wielu przypadkach powoduje to negatywne emocje i ma szkodliwy wpływ na psychikę oraz rozwój dzieci.

Więcej
pt-nie
18.11-25.12
2016
Wydarzenia |

List do Św. Mikołaja

Rusza świąteczna akcja Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę „Wyślij list… Od Św. Mikołaja”! W tym roku pomocnikami Mikołaja są znani ilustratorzy książek dla dzieci.

Więcej
pt-nie
11.11-27.11
2016
Wydarzenia |

Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 pomaga już 8 lat

Milion połączeń i wiadomości. Stoją za nimi dzieci i ich historie oraz ich potrzeba bycia wysłuchanymi i zrozumianymi. Od 8 lat młode osoby dzwonią i piszą do bezpłatnego Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Konsultanci towarzyszą im w ich codziennych problemach, wątpliwościach, a często też w sytuacjach bardzo trudnych, czy dramatycznych.

Więcej
pon-pon
07.11-21.11
2016
Wydarzenia |

Dobry Rodzic Dobry Start – warsztaty dla dzieci

Zapraszamy rodziców małych dzieci na spotkania z cyklu Ważne tematy dla mamy i taty. W listopadzie odbędą się dwa spotkania: Mały terrorysta – o dziecięcych atakach złości i Emocje małego dziecka.

Więcej
wt-nie
06.12-18.12
2016
Wydarzenia |

Nie pozwól mi zniknąć!

10 września br. wraz z obchodami Światowego Dnia Zapobiegania Samobójstwom ruszyła Kampania Zobacz… Znikam, pierwsza w Polsce kampania na rzecz zapobiegania samobójstwom dzieci i młodzieży w Polsce.

Więcej
pon-nie
12.09-25.09
2016
Wydarzenia |

Warsztaty dla rodziców małych dzieci

W imieniu Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje) zachęcamy do korzystania z oferty skierowanej do rodziców dzieci do 6 roku życia .  Wśród bezpłatnych propozycji Fundacji znajdziecie warsztat dla rodziców oczekujących dziecka czy warsztaty Być mamą i Wsparcie na starcie dla rodziców dziecka do 1 roku życia.   Spotkania i warsztaty edukacyjne SPOTKANIA EDUKACYJNE Wojny […]

Więcej
wt-sob
12.07-23.07
2016
Wydarzenia |

Centrum Pomocy Dzieciom, które doświadczyły przemocy i wykorzystywania seksualnego

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę chce stworzyć pierwsze w Polsce specjalistyczne Centrum Pomocy Dzieciom, które doświadczyły przemocy i wykorzystywania seksualnego Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje) rozpoczyna kampanię „Razem budujemy Centrum Pomocy Dzieciom – Razem dajemy dzieciom siłę”, której celem jest zgromadzenie funduszy na uruchomienie specjalistycznego centrum pomocowego dla krzywdzonych dzieci. W Polsce nie […]

Więcej
pon-pon
06.06-13.06
2016
Wydarzenia |

Aktywny poniedziałek

Najbliższe spotkania dla rodziców w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje):

Więcej