Finał wojewódzki Turnieju o Pucharu Tymbarku – Z podwórka na stadion

📅 środa 22.03.2017 do czwartek 23.03.2017
bezpłatne
Finał wojewódzki Turnieju o Pucharu Tymbarku – Z podwórka na stadion
Dzieci z woj. łódzkiego będą miały szansę zagrania na PGE Narodowym. Rozpoczynają się finały wojewódzkie największego turnieju dla dzieci w Europie.

22 i 23 marca rozegrane zostaną finały wojewódzkie Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w województwie łódzkim. Poznamy wtedy najlepszych młodych piłkarzy i piłkarki do lat 8, 10 i 12. Mistrzowie w kategoriach U-10 i U-12 wystąpią w finale ogólnopolskim i staną przed szansą zagrania na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Do trwającej, XVII edycji Turnieju zostało zgłoszonych ponad 320 tysięcy dzieci. Zmagania chłopców i dziewczynek w kategoriach do lat 8, 10 i 12 zaczęły się od eliminacji na poziomie gminnym i powiatowym. Teraz przyszła pora na rozgrywki na szczeblu wojewódzkim, które w województwie łódzkim zostaną rozegrane 22 i 23 marca na boiskach CHKS-u przy ul. Kosynierów Gdyńskich 18 w Łodzi.

Podczas dwóch dni rozgrywek zobaczymy w akcji 958 zawodników z 24 okręgów, czyli największe piłkarskie talenty wśród dziewcząt i chłopców z woj. łódzkiego. Najliczniejszą reprezentacją może pochwalić się powiat skierniewicki, piotrkowski i zduńskowolski oraz Łódź z okolicznymi gminami. Łącznie na finałach w Łodzi pojawi się aż 108 drużyn, z czego najwięcej – 43 zespoły – zagra w najstarszej kategorii wiekowej.

Na wszystkich uczestników czekać będą medale, nagrody i oczywiście doskonała zabawa, a wszystko to przy fantastycznej oprawie rozgrywek i w doskonałej atmosferze fair play.

fot. Cyfrasport/PZPN