Festiwal Łódź Miastem Talentów

📅 środa 25.02.2015
Festiwal Łódź Miastem Talentów
Festiwal „Łódź Miastem Talentów”
luty – czerwciec 2015 r.
Konkurs polegający na wyłowieniu talentów w trzech kategoriach: MODA, MUZYKA, TANIEC; ma na celu promocję osób zaangażowanych artystycznie w Łodzi i województwie łódzkim. Festiwal ten skierowany jest do amatorów i profesjonalistów w każdym wieku, a przede wszystkim do miłośników tańca, mody i muzyki. Trzy etapy festiwalu (casting, przesłuchania, gala finałowa) pomogą w wyłonieniu najlepszych łódzkich artystów. Ostatni etap- gala finałowa, odbędzie się w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.
Kategoria MODA
ZGŁOSZENIA do 25 lutego 2015 na adres: LODZ.MODA@op.pl
Zgłoszenie powinno zawierać mi.in. 3 zdjęcia autorskich realizacji, kilka słów na twój temat oraz dane kontaktowe.
Kategoria TANIEC
ZGŁOSZENIA do 25 lutego 2015 na adres:LODZ.TANIEC@op.pl
Na casting przygotuj minutową prezentację dowolnej techniki tanecznej oraz kilka słów na Twój temat.
Kategoria MUZYKA
ZGŁOSZENIA do 25 lutego 2015 na adres: LODZ.MUZYKA@op.pl
Zgłoszenie powinno zawierać plik z próbką twojego talentu w formacie mp3, kilka słów na Twój temat lub zespołu oraz dane kontaktowe.
ORGANIZATOR: Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych
ul. Zachodnia 54/56, 42 633 26 41,