Festiwal „Literacki Sopot”

📅 czwartek 17.08.2017 do niedziela 20.08.2017
bezpłatny
Festiwal „Literacki Sopot”
Literacki Sopot – festiwal literatury odbywający się w jednym z najpiękniejszych kurortów nad Bałtykiem. Celem festiwalu jest promocja literatury i czytelnictwa wśród mieszkańców Trójmiasta oraz turystów odwiedzających Sopot. Na cztery dni miasto zmienia się w prawdziwy literacki kurort, a najpiękniejsze zakątki Sopotu tętnią rytmem literackich spotkań, warsztatów i dyskusji. Festiwal to także wspólne czytanie literatury, projekcje filmów, targi książki, a także działania z pogranicza literatury i innych dziedzin sztuki.

Na naszej teatralnej plaży odbędą się spotkania autorskie z cyklu Nogaś na Plaży:

17.08 / godz. 14.30 Katarzyna Boni

18.08 / godz. 14.30 Dorota Masłowska

19.08 / godz. 14.30 Mirosław Wlekły

20.08 / godz. 14.30 Wojciech Kuczok

W przypadku deszczu spotkania odbędą się w Klubie Atelier.