Festiwal dla Dzieci w Poznaniu

Data wydarzenia: piątek 17.06.2011

WSNHiD dzieciom jest festiwalem zorganizowanym z inicjatywy studentów Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. 17 czerwca w Auli Artis WSNHiD między godziną 16.00 a 18.00 dzieci z całego Poznania będą mogły uczestniczyć w wielu ciekawych zajęciach. Dla najmłodszych przygotowaliśmy pokaz żonglerki, sztuczki karciane oraz kącik małego chemika.


Ponadto będzie okazja podziwiać techniki karate i ich zastosowanie w walce w i samoobronie, przygotowane przez Akademię Sztuk Walki z Robertem Sworkiem.

Data: 17.06.2011
Godzina: 16.00-18.00
Miejsce: Aula Artis Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dzniennikarstwa, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, Poznań

Studenci zaplanowali również zajęcia plastyczne – malowanie kredą, zabawa magicznymi drucikami z których powstają różne figurki, obrysowanie cieni oraz malowanie kisielem. Dodatkowo, najmłodsi będą mogli zagrać w xbox kineck oraz odbędą się interaktywne zabawy za pomocą video. Dla osób zainteresowanych muzyką przewidziane są warsztaty z gry na perkusji. Jednak to nie wszystko. Organizatorzy przewidzieli na koniec imprezy wyjazd na ściankę wspinaczkową.

Projekt jest wyjątkowy, gdyż nigdy wcześniej w Poznaniu młodzież akademicka nie organizowała takiego wydarzenia. Także forma zasługuję na szczególną uwagę. Ponad setka dzieci spędzi czas pod okiem studentów, bawiąc się w nietypowy sposób. Oby w naszym mieście było coraz więcej takich imprez. Dzieci i rodziców serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!


Program:

1. Kreatywne druciki – prace plastyczne z kolorowych, puchatych drucików,
2. Malowanie twarzy z wykorzystaniem farb,
3. Malowanie kredą – malowanie kredą odbędzie się przed wejściem na uczelnię
4. Malowanie kisielem – malowanie kisielem odbędzie się w FOYER Auli Artis WSNHID,
5. Salon fryzjerski dla dzieci – malowanie włosów,
6. Pokaz żonglerki,
7. Pokaz sztuczek magicznych,
8. Obrysowywanie cieni na ścianie,
9. Interaktywna zabawa przy użyciu technik video,
10. Xbox kinect,
11. Pokaz karate.

 

 

 

 

Zapisz się na newsletter !